Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

14 Yaşında Servet Sahibi Olan Dünyanın En Genç Milyarderlerinin Bir Fotoğrafı Bile Yok

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

14 Yaşında Servet Sahibi Olan Dünyanın En Genç Milyarderlerinin Bir Fotoğrafı Bile Yok

14 Yaşında Servet Sahibi Olan Dünyanın En Genç Milyarderlerinin Bir Fotoğrafı Bile Yok

Dünyanın en ünlü iş ve finans odaklı medya organlarından biri olan Forbes, geçtiğimiz gün 2021’in en zengin insanlarını açıkladı. Forbes tarafından paylaşılan rapora göre 2021 yılı itibarıyla dünya üzerinde 2.755 kişi “dolar milyarderi” unvanına sahip ancak bu 2.755 kişi arasında biri var ki hem hikayesi hem de nitelikleriyle fazlasıyla dikkat çekiyor.

Forbes’a göre 3,3 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin 925. kişisi olan Kevin David Lehmann, henüz 14 yaşındayken “milyarder” sıfatını almasına rağmen yaşı çok küçük olduğu ve mahremiyetine özen gösterilmesi gerektiği için bir fotoğrafı ya da röportajı yayınlanmamıştı. Bu durum, bugün bile devam ediyor ve Forbes, dünyanın en zengin insanları arasında gösterdiği Lehmann’ın fotoğrafını günümüzde 18 yaşında olmasına rağmen hala milyarderler sayfasında yayınlamıyor.

Kevin David Lehmann, 14 yaşında nasıl milyarder oldu?

kevin david lehmann

Peki asıl merak edilen soruya gelelim; Bir insan nasıl 14 yaşında milyarder olabilir? Aslına bakacak olursak Lehmann, “milyarder” sıfatını tıpkı bir soyadı gibi babasından miras olarak almış. 1973 yılında kurulan dm-drogerie markt adlı ecza zincirinin ortağı olarak yüzde 50 hissesine sahip olan Günther Lehmann, 2017 yılına geldiğimizde ise hisseleri sessiz sedasız bir şekilde oğlu Kevin David Lehmann’a devretti. 

Kevin, hisseler devredildiğinde henüz 14 yaşında olduğundan o dönem varlıkları bir vekil tarafından yönetiliyordu ancak bugüne geldiğimiz Kevin David Lehmann, 18 yaşını doldurmuş ve varlıklarının yönetimini eline almış durumda.

Henüz 14 yaşında milyarder olan Kevin David Lehmann’ın sosyal medya hesabı dahi bulunmuyor

milyarderler

Sosyal medyada spotları üzerine çekmeyi fazlasıyla seven çoğu milyarderin aksine Kevin David Lehmann’ın bir sosyal medya hesabı dahi bulunmuyor. Baba Günther Lehmann’ın ortada milyar dolarlar olmasına rağmen dm-drogerie markt’a ortak olduğu 1976’dan bu yana şirket operasyonlarına karışmayan, daha çok arka plandaki yatırımcı rolünü üstlendiğini düşünürsek Kevin David Lehmann’ın bu gözden uzak yaşam tarzının nereden geldiğini tahmin etmek çok da zor değil.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli