Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

3 Yıl Önce Duyurulan The Elder Scrolls 6’nın Hala Tasarım Aşamasında Olduğu Açıklandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

3 Yıl Önce Duyurulan The Elder Scrolls 6'nın Hala Tasarım Aşamasında Olduğu Açıklandı

3 Yıl Önce Duyurulan The Elder Scrolls 6'nın Hala Tasarım Aşamasında Olduğu Açıklandı

Bethesda, bundan üç yıl önce gerçekleştirilen E3 2018 etkinlikleri kapsamında çok büyük bir duyuru yapmış, milyonlarca hayranı olan “The Elder Scrolls” serisinin en yeni oyunu olacak “The Elder Scrolls 6“yı tanıtmıştı. Yıllar geçerken, bu oyunla ilgili yapılan açıklamalar oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. Zira şirket oyunu bir türlü tamamlayamamış, oyunla ilgili detaylı bir gösterim yapmamıştı.

The Elder Scrolls 6 Yönetmeni Todd Howard, The Telegraph’a verdiği bir röportajda oyunla ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalar, oldukça can sıkıcıydı çünkü Howard’a göre oyun, hala çok başlangıç aşamasında. Sanki şirket, yıllar boyunca The Elder Scrolls için hiç çalışmamış. Yönetmen, oyunun gecikeceğinin sinyallerini verirken neden böyle bir şey olduğuna dair tatmin eden şeyler söylemiyor.

The Elder Scrolls 6, hala tasarım aşamasında

The Elder Scrolls 6

Todd Howard tarafından yapılan açıklamalara göre The Elder Scrolls 6, hala tasarım aşamasında. Yani geliştirici ekip, yıllardır bu oyunun nasıl görüneceği üzerinde çalışmış. Neden bu durumda olunduğu hususuyla ilgili de konuşan Howard, teknolojik gelişmeleri sürekli olarak kontrol ettiklerini ve oyunlarını bu gelişmelere göre şekillendirdiklerini belirtiyor. Hatta şirket, The Elder Scrolls 6’da da kullanacağı Creation Engine 2 isimli motoru da yeni teknolojiler doğrultusunda genişletiyormuş.

Bethesda’nın üzerinde çalıştığı tek oyun, The Elder Scrolls 6 değil. Şirket bir süredir, “Starfield” isimli bir bilim kurgu RPG oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyunun çıkış tarihi ise 2022 olacak gibi görünüyor. Görünen o ki Bethesda, Starfield’ı piyasaya sürmeden önce farklı bir projeyle ilgilenmek istemiyor. Ancak bu durum, en çok da The Elder Scrolls hayranlarının canını sıkacak gibi görünüyor.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli