Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

9 Farklı PlayStation 4 Oyunu, Kısa Süreliğine Olarak Ücretsiz Oldu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

9 Farklı PlayStation 4 Oyunu, Kısa Süreliğine Olarak Ücretsiz Oldu

9 Farklı PlayStation 4 Oyunu, Kısa Süreliğine Olarak Ücretsiz Oldu

Japon teknoloji devi Sony, COVID-19 pandemisi nedeniyle daha önce hiç olmadığı kadar evlerine kapanan insanların bir nebze olsun keyifli vakit geçirebilmesi için geçtiğimiz yıl, Play at Home adlı bir girişim başlatmıştı. Söz konusu girişim kapsamında Sony, bazı PlayStation 4 oyunlarını ücretsiz bir şekilde oyunseverlere sunarak evde kalmalarını sağlamayı amaçlıyordu.

Play at Home girişimi kapsamında yeni bir duyuru gerçekleştiren Sony, dokuz farklı PlayStation 4 oyununu daha oyunseverlere ücretsiz olarak sundu. Tamamen ücretsiz olan bu PlayStation 4 oyunlarını 22 Nisan tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde sonsuza kadar ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Ayrıca bu oyunları almak için PS Plus abonesi olmanız da gerekmiyor.

play at home

Sony’nin 22 Nisan’a kadar ücretsiz olarak sunduğu PlayStation 4 oyunları

ABZÛ Enter the Gungeon Rez Infinite Subnautica The Witness Astro Bot Rescue Mission Moss Thumper Paper Beast

Sony, bir sonraki Play at Home oyun listesini 19 Nisan’da yayınlayacak. Üstelik gelecek ay yayınlanacak listede Horizon Zero Dawn Complete Edition gibi geniş bir hayran kitlesine sahip bir yapım da olacak. O tarihe kadar yukarıda listelemiş olduğumuz oyunlardan herhangi birini ister oynayın ister oynamayın kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.