Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Abarth, Dünyanın İlk Sanal Gerçeklik Test Sürüşü Deneyimini Başlattı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Abarth, Dünyanın İlk Sanal Gerçeklik Test Sürüşü Deneyimini Başlattı

Abarth, Dünyanın İlk Sanal Gerçeklik Test Sürüşü Deneyimini Başlattı

Sanal gerçeklik hayatımızda daha da yaygınlaşmaya devam ederken İtalyan otomobil üreticisi Abarth, bu teknolojinin bir kullanım alanını daha gösterdi. Şirket, pandemi nedeniyle kimse dışarı çıkamazken muhtemel araç alıcıları için satın almayı düşündükleri arabayı test sürüşüne çıkarmalarını sağlayacak bir yöntem geliştirdi.

Abarth’ın yeni araç sürüş testi yöntemi sayesinde bir sınırlı sayıda üretilen Abarth 595 Scorpioneoro modelini satın almayı düşünenler, evlerindeki koltukta otururken bu arabayı test edebilecekler. Elbette bu test sürüşü aracı her yönüyle hissetmenizi sağlayamayacak. Ancak şirketin açıklamasına göre test sürüşü, “tamamen sürükleyici ve heyecanlandırıcı” bir deneyim vadediyor.

Sanal gerçeklikle test sürüşü:

abarth

Abarth’ın muhtemel alıcılarına sunduğu sanal gerçeklikte test sürüşü, alıcıları Galler’in en ünlü yollarına atıyor. Abarth sürücüleri tarafından seçilen bu yollar dışında sanal gerçeklik deneyimi, otomotiv influencer’ı Stef Villaverde’nin ürün tanıtımı yaptığı ve ürünü gösterdiği deneyime de yer veriyor.

Abarth’ın sürüş testine girmek içinse sanal gerçeklik başlığına sahip olmanız şart değil. Şirket, test sürüşü başvurusu yapan müşterilerinin kapılarının önüne içinde sanal gerçeklik başlığı, test sürüşü videosu, kulaklık, broşür ve ufak ikramların yer aldığı bir kutu gönderiyor. Öte yandan sanal gerçeklik gözlüğü olanlar deneyime bu bağlantıdaki videodan ulaşabiliyorlar.

Abarth’ın dünyada bir ilk olan test sürüşü deneyimi, şu an için yalnızca tek bir Abarth satıcısında sunuluyor. Fakat şirket, yapılan testlerde olumlu yorum toplandığı takdirde deneyimi diğer satıcılarda da sunmayı hedefliyor. Abarth tarafından sunulan imkânın yakın zamanda diğer üreticiler tarafından da sunulmasını bekleyebiliriz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.