Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Amazon Prime Day Başladı: Fiyatı 200 TL’nin Altına Düşen İşe Yarar Teknolojik Ürün Tavsiyeleri

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazon Prime Day Başladı: Fiyatı 200 TL'nin Altına Düşen İşe Yarar Teknolojik Ürün Tavsiyeleri

Amazon Prime Day Başladı: Fiyatı 200 TL'nin Altına Düşen İşe Yarar Teknolojik Ürün Tavsiyeleri

İnternetten alışveriş yaparken karşımıza çıkan fiyatların ve kampanyaların ne kadar doğru olduğunu anlamak zor. Ancak Amazon Prime Day, bu konuda gerçek anlamda piyasa fiyatlarının altına satılan ürünleri gördüğümüz ender kampanyalardan. 

Amazon’un Türkiye’de hizmete başladığı dönemden bu yana sizin için indirim dönemlerini takip ediyor ve farklı kategorilerde işinize yarayacak ürünler öneriyoruz. 2021’in ilk Prime Day kampanyasında da bu kez sıra 200 TL altı fiyata sahip teknolojik ürünler.

Amazon Prime Day teknolojik ürün tavsiyeleri (Tıklayarak ürünlerin sayfalarına ulaşabilirsiniz):

%12 indirim ile 150 TL: Oral-B şarjlı diş fırçası %19 indirim ile 145 TL: Standart prizi Type-C şarj cihazına dönüştüren Anker PowerPort III mini adaptör %42 indirim ile 150 TL: Çift USB çıkışlı Phillips 20.000 mAh Powerbank %43 indirim ile 170 TL: Bluetooth 5.0 bağlantılı Haylou T15 mobil oyun kulaklığı  %46 indirim ile   65 TL: Telefonun şarj girişini koruyan Baseus manyetik uçlu örgülü şarj kablosu %47 indirim ile 155 TL: 48W gücünde hem Type-C hem standart USB girişli Spigen şarj cihazı %48 indirim ile   57 TL: Anker Powerline mobil oyunculara özel Type-C şarj kablosu ​iPhone uyumlu Lightning kablosu da burada.

%12 İndirim: Oral-B ve Braun’un ürettiği şarjlı diş fırçası D150

oral-b

Eski fiyat: 170,28 TL İndirimli yeni fiyat: 150 TL

Piyasadaki en uygun şarjlı diş fırçalarından olan D150, içerisinde bir adet yedek ucuyla birlikte satılıyor. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz

Standart prizi Type-C şarj cihazına dönüştüren Anker PowerPort III mini adaptör:

adaptör

Eski fiyat: 179,00 TL İndirimli yeni fiyat: 145 TL

Evinizdeki herhangi bir prizi Type-C girişli şarj cihazına çeviren bu minik adaptör, şarj cihazı taşıma sorununuzu ortadan kaldırabilir. Ayrıca 20W gücünde olduğu için şarj hızı konusunda da iyi bir performans vadediyor. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Çift USB çıkışlı Phillips 20.000 mAh Powerbank

phillips powerbank

Eski fiyat: 259,00 TL İndirimli yeni fiyat: 150 TL

Biraz eski bir model olsa da prizlere uzak olduğunuz zamanlarda uzun süre boyunca şarj sorununuzu ortadan kaldıracak bir powerbank olduğunu söyleyebiliriz. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Bluetooth 5.0 bağlantılı Haylou T15 mobil oyun kulaklığı

haylou t15

Eski fiyat: 299,00 TL İndirimli yeni fiyat: 169,00 TL

Oyun modu sayesinde ses gecikmesinin önüne geçen Haylou T15, bu konuda öne çıkan fiyat performans ürünleri arasında yer alıyor. Buradan ulaşabilirsiniz.

Telefonun şarj girişini koruyan Baseus manyetik uçlu örgülü şarj kablosu

manyetik şarj kablosu

Eski fiyat: 119,90 TL İndirimli yeni fiyat: 64,40 TL

Telefonlarımızın zamanla deforme olan şarj girişlerini bu kablo ile korumanız mümkün. Doğrudan kabloya manyetik şekilde bağlanan ufak konektörü telefon üzerinde bırakabiliyorsunuz. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Toplam 48 W gücünde hem Type-C hem standart USB girişli Spigen şarj cihazı:

spigen şarj cihazı

Eski fiyat: 289,90 TL İndirimli yeni fiyat: 154,90 TL

Artık iki ucu Type-C çıkışlı şarj kabloları yaygınlaştığı için standart USB girişli (Type-A) şarj cihazlarını bulmak zorlaşıyor. Bu adaptör ile standart USB çıkından 30 W, Type-C çıkışından 18 W şarj çıkışı almak mümkün. Buradan ulaşabilirsiniz.

Telefonda oyun oynarken elinize takılmayacak Anker Powerline Type-C şarj kablosu:

oyun şark kablosu7

Eski fiyat: 289,90 TL İndirimli yeni fiyat: 154,90 TL

Telefon şarjda ve elimizdeyken oyun oynamak zor. Bu ürün çok büyük bir sorunu çözmüyor, ancak mobil oyun sevenler için oldukça işlevsel. Type-C çıkışlı versiyonuna buradan, iPhone’lar için Lightning çıkışlı versiyonuna da buradan ulaşabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli