Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Amazon, Prime Gaming Kampanyasıyla 9 Ücretsiz League of Legends Kostümü Dağıtıyor (İkisi Şimdiden Alınabilir)

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazon, Prime Gaming Kampanyasıyla 9 Ücretsiz League of Legends Kostümü Dağıtıyor (İkisi Şimdiden Alınabilir)

Amazon, Prime Gaming Kampanyasıyla 9 Ücretsiz League of Legends Kostümü Dağıtıyor (İkisi Şimdiden Alınabilir)

Geçtiğimiz gün sizlere Amazon Prime’ın kredi kartında Mastercard logosu bulunan kullanıcılara özel 2 ay ücretsiz kullanılabileceğini duyurmuştuk. Mastercard logolu bir kartınız olmasa dahi 1 ay boyunca ücretsiz Amazon Prime’a erişebiliyorsunuz. Bugün sizlere Prime Gaming’in League of Legends oyuncuları için sunduğu bir kampanyayı tanıtacağız. 

Amazon Prime’ın oyuncular için sunduğu avantajların yer aldığı Prime Gaming’de her hafta League of Legends için bir “Rastgele Dış Görünüş Parçası Jeton“una sahip olabilirsiniz. League of Legends hesabınızla Prime Gaming hesabınızı bağlayarak elde ettiğiniz bu kampanya sayesinde her hafta 1 rastgele kostüme sahip olabiliyorsunuz. 

Cadılar Meclisi Morgana

Bu zamana kadar yayınlanan tüm kostümleri alınabiliyor

Eğer hemen şimdi Amazon Prime’a abone olursanız, siz abone olmadan önce yayınlanan 2 gizemli dış görünüş parçasına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 29 Mart’a kadar her hafta 1 Gizemli Dış Görünüş Parçası dağıtılacağını da hatırlatmakta fayda var. Bu kampanya ve 2 ay ücretsiz abonelikle beraber toplamda 9 League of Legends şampiyon kostümüne ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğinizi hatırlatalım.

League of Legends kostümlerini nasıl alabilirim?

Eğer ücretsiz bir şekilde League of Legends kostümü almak istiyorsanız, öncelikle buraya tıklayarak Amazon Prime‘a abone olmanız gerekiyor. Zaten aboneyseniz giriş yapın. Amazon Prime’a abone olduktan sonra buradaki linkten Prime Gaming’e gidin. Prime Gaming’de yer alan Oyun içi Ganimet ve Daha Fazlası alanından “League of Legends 2. Dış Görünüş Parçası Kullanılabilir” seçeneğine tıklayın.

LoL Prime Gaming

Buraya ulaştıktan sonra daha önceden erişilebilir olan 2 Gizemli Dış Görünüş Parçası‘ndan ilkine tıklayın. 

LoL Prime Gaming

Bu noktada açılan pencereden League of Legends hesabınızı Amazon Prime’a bağlayın.  Tüm bu adımları tamamladıktan sonra ve iki parçayı da talep ettiğinizde Rastgele Dış Görünüş Parçası Jetonu League of Legends hesabınızdaki Ganimet sekmesine eklenecektir.  Ganimet sekmesindeki Rastgele Dış Görünüş Parçası Jeton’larını açarak kostümlerinizi alabilirsiniz. 

League of Legends Kostüm

Amazon Prime’a ilk kez abone olmayan kişiler bu kampanyadan aylık 7,90 TL’ye faydalanabiliyor.

İlk kez abone olacak hesaplarda geçerli olacak ücretsiz abonelik, sadece Prime Gaming avantajları sunmuyor, bununla birlikte Amazon’un çevrimiçi içerik platformu Prime Video’ya da erişim sağlayabiliyorsunuz. Ücretsiz aboneliğiniz bittikten sonra Prime Gaming avantajlarından aylık 7,90 TL’ye yararlanmaya devam edebileceğinizi hatırlatalım.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.