Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Battlefield 6, Çevrimiçi Çok Oyunculu ‘Topyekun Savaş’ Modu ile Gelecek

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battlefield 6, Çevrimiçi Çok Oyunculu 'Topyekun Savaş' Modu ile Gelecek

Battlefield 6, Çevrimiçi Çok Oyunculu 'Topyekun Savaş' Modu ile Gelecek

Video oyun sektörünün önemli isimlerinden Electronic Arts, uzunca bir süredir yeni bir “Battlefield” oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin “Battlefield 6” ismiyle piyasaya süreceği bu oyun, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek. Oyunla ilgili hala pek çok bilinmez olsa da Electronic Arts, düzenlediği bir toplantı kapsamında yaklaşmakta olan oyunuyla ilgili bazı yeni bilgiler verdi.

Oyunseverler, Battlefield serisi ile ilk kez 2002 yılında tanıştılar. Yıllar içerisinde pek çok savaş konusuyla hayatımıza giren oyun, en son 2016 yılında Battlefield 1 ismiyle yayınlanmış, Birinci Dünya Savaşı’nı anlatmıştı. Yeni oyunun konusu ile ilgili meraklı bekleyiş sürüyor olsa da Electronic Arts’a göre bu oyun, bugüne kadar görülmemiş bir topyekun savaş moduna sahip olacak.

Battlefield 6, her zamankinden çok daha fazla sayıda oyuncu desteği sunacak

Battlefield 6

Electronic Arts, Battlefield 1’in çevrimiçi çok oyunculu modunda maksimum 64 oyuncuya destek veriyordu. Ancak yapılan açıklamalar, bu durumun Battlefield 6’da değişeceğini gözler önüne seriyor. Ancak Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson tarafından yapılan açıklamalar, yeni oyundaki maksimum oyuncu sayısının kaç olacağına değinmiyor

Wilson’a göre Battlefield 6, bugüne kadarki görülmemiş çevrimiçi oyuncu sayısı ile benzersiz bir savaş deneyimi sunacak. Yeni nesil oyun konsollarının sahip olduğu tüm yeniliklere destek verecek oyun, PC oyuncuları için de iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca oyun için daha öncelerde yılsonu denmiş olsa da Wilson’un yeni açıklamaları, Battlefield 6’nın ilkbaharda bir şekilde ortaya çıkacağını gösteriyor. Şirket ya Battlefield 6 için açık beta sezonu başlatacak ve bu oyunun oyunseverlerle buluşmasını sağlayacak ya da oyunun kararlı sürümünü erkenden piyasaya sürecek.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.