Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Beklediğimize Değmeyecek Gibi: 2022 Honda Civic İşte Böyle Gözükecek

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Beklediğimize Değmeyecek Gibi: 2022 Honda Civic İşte Böyle Gözükecek

Beklediğimize Değmeyecek Gibi: 2022 Honda Civic İşte Böyle Gözükecek

Tarihler Kasım 2020’yi gösterirken Japon otomotiv devi Honda, en popüler otomobil modellerinden Civic’in 11. neslinin prototip tasarımını ilk kez göstermişti. 2022 Honda Civic prototipi ilk kez paylaşıldığında otomobilseverler karışık eleştirilerde bulundular ancak araç, çoğunlukla mevcut modele göre “daha az sportif” olmakla eleştirilmişti.

Bugüne geldiğimizde ise Civic11Forum’da, 11. nesil Honda Civic’in seri üretime girecek versiyonunu gösterdiği düşünülen yeni bir beyaz 2022 Honda Civic fotoğrafları ortaya çıktı. Geçtiğimiz yılın sonlarında gösterilen prototip ile büyük oranda benzer tasarıma sahip olan seri üretim modeli, yine bir Civic’ten çok “Accord” modeline benziyor.

honda civic 2022 ön

Yeni Honda Civic’in tasarımını mevcut model ile karşılaştırdığımızda gövdenin daha basık ve daha uzun bir tasarıma sahip göründüğünü görüyoruz. Farların tasarımı, gövdeyle benzer bir şekilde daha ince ve uzun hale gelirken; yan “V” benzeri bir tasarıma sahip olan stopların tasarımı daha klasik bir hale getirilmiş.

honda civic 2022 arka

D segmentin en popüler sedanlarından biri olan Civic’in 10. nesli, spor otomobillere göz kırpan bir görünüme sahipti. Yeni nesil Civic’e baktığımızda ise daha sade, şık ve “oturaklı” bir görünüm sunuyor. Peki siz hangi Civic tasarımını daha “hoş” buluyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli