Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

BluTV’ye S Sport Geldi: Aboneler, Premiere League ve Formula 1’i Ücretsiz İzleyebilecek

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BluTV'ye S Sport Geldi: Aboneler, Premiere League ve Formula 1'i Ücretsiz İzleyebilecek

BluTV'ye S Sport Geldi: Aboneler, Premiere League ve Formula 1'i Ücretsiz İzleyebilecek

Türkiye’nin en çok tercih edilen çevrimiçi dizi ve film platformu BluTV, özgün içeriklerinin yanı sıra televizyon kanallarını da bünyesinde barındırıyor. Bu bağlamda kullanıcılar, bugüne kadar Star TV, Show TV, Kanal D, FOX TV gibi önde gelen televizyon kanallarının canlı yayınlarına, BluTV üzerinden ulaşabiliyorlardı. Şimdi, bu konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. BluTV kullanıcıları artık, iki yeni kanalı daha sorunsuzca izleyebilecekler.

Ülkemizdeki spor tutkunlarının yakından takip ettikleri kanallardan bir tanesi, S Sport. Premier League ve Bundesliga gibi dünyanın en iyi futbol liglerinin yanı sıra NBA, Formula 1, Moto GP ve WWE gibi spor dallarını da lisanslı olarak yayımlayan kuruluş, artık BluTV kullanıcıları tarafından da izlenebilecek. Böylelikle BluTV abonesi olan bir kullanıcı hem S Sport hem de S Sport 2 isimli kanala ek bir bedel ödemeden ulaşabilecekler.

“Sizlerle güzel bir haber paylaşmak isteriz”

BluTV

Konuyla ilgili açıklamalar, BluTV kurucusu ve Genel Müdürü Aydın Doğan Yalçındağ tarafından yapıldı. “Sizlerle güzel bir haber paylaşmak isteriz.” diyerek sözlerine başlayan Yalçındağ, S Sport ile S Sport 2 kanallarının bundan sonra BluTV’de olacağını duyurdu. Yalçındağ’ın Twitter’dan yaptığı açıklama, pek çok kullanıcı tarafından da memnuniyetle karşılandı. Bir kullanıcının ekstra ücret sorusunu yanıtlayan Yalçındağ, BluTV abonesi olmanın yeterli olacağını ifade etti.

BluTV

Çevrimiçi dizi ve film platformları sektörü, kıyasıya rekabetin olduğu bir alan haline gelmeye başladı. BluTV, Netflix’in yanı sıra Disney+, Apple TV, Amazon Prime Video gibi çok güçlü isimlerin olduğu bir sektöre tutunmayı başardı ve her geçen gün biraz daha büyüyor gibi görünüyor. Bu durum, platformun kullanıcı sayısına da doğrudan yansıyor.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.