Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri, 27 Şubat’ta YouTube’da

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital Girişimcilik Yarışması e-Founder İçin Başvurular Bugün Sona Eriyor

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri, 27 Şubat'ta YouTube'da

Boğaziçi Üniversitesi’nin en prestijli ödül töreni olan Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri, bu sene de dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak online olarak gerçekleşiyor. 

Her yıl Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından düzenlenen törende Yılın İş İnsanı, Yılın Holdingi gibi kategorilerde oylama sonucu iş dünyasının en başarılı şirketleri ve insanları ödüllendiriliyor. 

boun

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri 2020’de ödül kazanan isimler şu şekildeydi:

Yılın İş İnsanı – Ali Koç Hayat Boyu Başarı Ödülü – Bülent Eczacıbaşı Yılın E-Ticaret Sitesi – Trendyol Yılın Gıda Şirketi – TAB Gıda Yılın Girişimci Şirketi – Zomato Yılın Global Şirketi – Vodafone Yılın İlaç Şirketi – Abdi İbrahim Sürdürebilirlik Ödülü – Eczacıbaşı Holding Yılın Danışmanlık Şirketi – KPMC Yılın Kampüs Dostu Şirketi – Pınar Yılın Holdingi – Boyner Yılın FMCG Şirketi – Golf Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi – Nescafe- Eğitim için 3’ü Bir Arada

Bu sene de Youtube üzerinden canlı yayında gerçekleşecek törende, oylamalar sonucu en başarılı seçilen iş insanları ve şirketler ödülleriyle buluşacak. Etkinliğin yayınlanacağı ENSO Youtube kanalına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli