Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

CD Projekt Red Hacklendi: Cyberpunk 2077’nin Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Ertelendi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CD Projekt Red Hacklendi: Cyberpunk 2077'nin Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Ertelendi

CD Projekt Red Hacklendi: Cyberpunk 2077'nin Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Ertelendi

Duyurulduğu günden bu yana çıkışı defalarca ertelenen ve aralık ayındaki sansasyonel çıkışının ardından da pek çok oyuncudan “çıkmaz olaydı” şeklinde yorumlar alan Cyberpunk 2077 için “erteleme” duyuruları gelmeye devam ediyor. Oyunun geliştiricisi olan CD Projekt Red, bir sonraki büyük güncelleme olan 1.2 yamasının şubattan mart ayına ertelendiğini duyurdu.

Her zaman olduğu gibi erteleme duyurusunu Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştiren CD Projekt Red, 1.2 yamasının ertelenme nedeninin stüdyonun BT altyapısına gerçekleştirilen siber saldırı olduğunu ifade etti ve böylesine kapsamlı bir güncellemeyi tamamlamak için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu belirtti.

Çalınan dosyalar arasında Cyberpunk 2077’nin kaynak verileri de bulunuyor

cyberpunk 2077

CD Projekt Red’in tweetine göre fidye amaçlı bir siber saldırı gerçekleştiren hackerlar; Cyberpunk 2077, The Witcher 3, Gwent ve The Witcher 3’ün yayınlanmamış bir versiyonunun kaynak verileri gibi oyun içeriklerinin yanı sıra muhasebe, yönetim, hukuk ve insan kaynakları ile ilgili belgeler de ele geçirdiler. Dolayısı ile CD Projekt Red’in bu kez “erteleme” duyurusu için elinde gerçekten de güçlü bir neden bulunuyor.

CD Projekt Red son olarak 1.2 yamasının bir önceki güncellemenin ötesine geçeceğini ifade ederken güncelleme ile birlikte oyuna genel kalite iyileştirmeleri ve düzeltmeleri geleceğini ifade etti. Cyberpunk 2077 1.2 yaması için şu an için planlanan yayın tarihi martın 2. yarısı olarak açıklandı.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli