Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Cem Yılmaz’ın Netflix Dizisi ‘Erşan Kuneri’nin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cem Yılmaz'ın Netflix Dizisi 'Erşan Kuneri'nin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Cem Yılmaz'ın Netflix Dizisi 'Erşan Kuneri'nin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Türkiye’nin en popüler komedyenlerinden bir tanesi olan Cem Yılmaz, bir süredir ilk dizi projesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlacağını açıkladığı bu dizi, Yılmaz’ın G.O.R.A ve Arif V 216 isimli filmlerinde yer alan kurgusal karakter Erşan Kuneri’yi anlatıyor. Doğrudan Erşan Kuneri isimli diziyle ilgili çalışmalar devam ederken şimdi, dizinin oyuncu kadrosunun kesinleştiği açıklandı.

Cem Yılmaz hayranları, Erşan Kuneri’yi çok iyi tanıyorlar. Bilmeyenler için birkaç kelam etmek gerekirse Kuneri; bir dizi/film yapımcısı ve eğlence mekanı sahibi olarak karşımıza çıkmaktadır. Netflix’te yayınlanması planlanan dizide ise Kuneri’nin 1975 ila 1978 yılları arasında yaşadığı film yapımcılığı maceralarına eşlik edeceğiz.

Erşan Kuneri kadrosunda kimler olacak?

Erşan Kuneri

Edinilen son bilgilere göre ise Erşan Kuneri dizisi, en azından oyuncu kadrosu açısından oldukça iddialı gelecek. Bu bağlamda dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz KaygılaroğluNilperi Şahinkaya, Ezgi MolaZafer AlgözÇağlar Çorumlu ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer alacağı orta çıkmış durumda.

Netflix’te yayınlanacak Erşan Kuneri isimli dizinin çıkış tarihi ile ilgili resmi bir şey yok. Ancak Cem Yılmaz, konuyla ilgili daha önce yaptığı açıklamalarda bu dizinin 2022 yılında hazır olacağını söylemişti. Görünen o ki ünlü komedyen sözünü tutacak ve Netflix kullanıcıları, 2022 yılında bu dizi ile tanışma imkanı yakalayacaklar.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli