Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

CEO’ları Öğrencilerle Buluşturacak MIES Kariyer Günleri İçin Geri Sayım Başladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CEO'ları Öğrencilerle Buluşturacak MIES Kariyer Günleri İçin Geri Sayım Başladı

CEO'ları Öğrencilerle Buluşturacak MIES Kariyer Günleri İçin Geri Sayım Başladı

Marmara Industrial Engineering Society (MieS) tarafından bu yıl 12. kez gerçekleştirilecek olan Kariyer Günleri, sektörde yer alan dev şirketlerin CEO ve genel müdürlerinin yanı sıra insan kaynakları ekiplerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Katılımcılara sektörün lider şirketlerini tanıma, katılımcıların networkünü genişletme, staj imkanlarından faydalanma ve birbirinden güzel sürpriz çekilişlere katılma imkanı sunacak olan MIES Kariyer Günleri, 19-20 Şubat tarihinde Go To Webinar’da gerçekleşecek.

kariyer günleri

MIES Kariyer Günleri’nde yer alacak konuşmacılardan bazıları:

Murat Mutlu – Johnson & Johnson Türkiye Genel Müdürü Işıl Yalçın – Ericsson Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Erpolat – Alibaba.com Türkiye,Almanya ve İngiltere Pazarı Lideri Mehmet Mithat Çınar – P&G Marka Pazarlama Direktörü Süha Taşpolatoğlu – Abdi İbrahim CEO’su

Panel konuşmacıları:

Bedirhan Seyhan – L’oreal Satış Geliri Yöneticisi Pelin Köprülü – Crwon Türkiye Satış Müdürü Sedat Mutlu – Amazon Kıdemlı Kategori Yöneticisi Cantekin Çelik – Unilever Tedarik Planlama Yöneticisi

Allianz, Yıldız Holding, Şişecam, Ak Sigorta, Hayat Kimya ve Türkiye Finans gibi şirketlerin de katılım göstereceği MIES Kariyer Günleri’ne katılım tamamen ücretsiz ve etkinlikte yer alanlara birer katılım sertifikası da takdim edilecek. Etkinliğe kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.