Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Elim Bir Trafik Kazasında Kaybettiğimiz Barış Akarsu’nun Hayatı Film Oluyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Elim Bir Trafik Kazasında Kaybettiğimiz Barış Akarsu'nun Hayatı Film Oluyor

Elim Bir Trafik Kazasında Kaybettiğimiz Barış Akarsu'nun Hayatı Film Oluyor

Bundan yıllar önce yayınlanan ve milyonlarca insanın izlediği bir televizyon programı vardı. İnsanlar, o günün amatör seslerinin şarkılar söylediği “Akademi Türkiye” olarak isimlendirilen bu programda, katılımcılar arasındaki en iyi ismi seçmeye çalışıyorlardı. O programın hayatımıza kattığı isimlerden bir tanesi de “Barış Akarsu” olarak tarihe geçmişti. Genç şarkıcı hem karakteri hem de sesiyle Türk halkının gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Akarsu, sahnede söylediği şarkılar ve genel tarzı ile Cem Karaca ve Barış Manço‘yu andırıyordu. Aslında Akarsu’yu kısa bir süre içerisinde vazgeçilmez hale getiren şeylerden biri de buydu. Ancak hayat, genç şarkıcıyı çok erken yaşta aramızdan aldı. 29 Haziran 2007 tarihinde trafik kazası geçiren genç şarkıcı, 4 Temmuz 2007 tarihinde aramızdan ayrıldı. Sadece 28 yaşındayken hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun bu kısacık yaşamı, şimdi bir sinema filmi olarak karşımıza çıkacak.

Çekimler, yaz aylarında başlayacak

Barış Akarsu

Barış Akarsu’nun hayatını anlatacak film, Aytaç Ağdağ tarafından üstlenildi. Aytaç Medya, Fikri Harika Prodüksiyon ve Metronom film adına yapılacak olan film, Barış Akarsu’nun kısacık ömrüne neler sığdırdığını, tüm samimiyeti ile seyirciye ulaştırılacak. Uzunca bir süredir devam eden senaryo çalışmalarını tamamlayan yapımcı ekip, önümüzdeki günler itibarıyla cast çalışmalarına başlayacak.

Çekimlerine yaz aylarında başlanacak filmin yapımcısı Ayraç Ağdağ, konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Filmde hayatın içinden olayları tüm çıplaklığıyla anlatacaklarını söyleyen Ağdağ, bu yapımla yaşanmışlık hissi uyandıracaklarını, seyircinin hem kalplerine hem de akıllarına dokunacaklarını ifade ediyor. Filmin vizyon tarihi, şu an için açıklanmadı.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.