Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Emma Stone’lu Cruella Filminden İlk Fragman Geldi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Emma Stone'lu Cruella Filminden İlk Fragman Geldi

Emma Stone'lu Cruella Filminden İlk Fragman Geldi

Walt Disney kendi adını taşıyan stüdyosunu açtığından bu yana sevimlilik üzerinden para kazanıyor. Uzun yıllar boyunca da sevimli prensesler ve sevimli hayvanlarla anlatılan hikayeleri başarıyla ekranlara taşıdı. Bu hikayelerden biri de 101 Dalmaçyalı idi.

2014 yılında ise firma kendi standartlarına göre oldukça farklı bir yapıma imza attı. Uyuyan Güzel masalının baş kötüsü Malefiz’in hikayesini bu defa esas kötü karakterin gözünden görmüştük. O filmin gişedeki büyük başarısı yeni kötülerin de kendi filmine kavuşabilmesini mümkün kılacak gibi duruyor.

Kürk kürk diye delirmek

 cruella

Kürk sevdası yüzünden kendini kaybetmelere doyamayan, yavru köpeklerin kürklerine göz koyan ve genel olarak baktığımızda evlat olsa eldivenle sosyal mesafeli sevilecek bir insan olan Cruella De Vil‘in bu yapımda gençlik yıllarında görüyoruz.

Herkesin “Tanrı Kraliçeyi Korusun!” diye diye Kraliçe Elizabeth’in 2021’de bile sapasağlam kalmasının sağlandığı 1970’lerin Punk Londra‘sına döndüğümüz bu yapımda, Cruella’nın bu ismi nasıl aldığını ve olduğu kötü karaktere nasıl dönüştüğünü adım adım görme fırsatı buluyoruz.

Başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Emma Stone‘un yer aldığı Cruella filminin sinopsisi, Disney tarafından “1970’lerin Londra’sında genç moda tasarımcısı Estella de Vil köpek derilerine, özellikle de Dalmaçyalıların derilerine takıntılı hale gelir, ta ki Cruella olarak bilinen acımasız ve dehşet verici efsaneye dönüşünceye kadar.” şeklinde açıklandı.

Çakma kürkün farkını hayvanın kendisi anlamaz, hayvana yazık değil mi?

cruella

Hayattaki amacı köpeklerin derisini yüzüp çanta ceket falan yapmak olan bir karakteri sevmemizin nasıl mümkün olacağını kestirmek biraz zor olsa da kamera arkasındaki ekip, yapımın kalitesi için umut veriyor. Yönetmen koltuğunda I, Tonya ile tanıdığımız Craig Gillespie yer alıyor.

Bakalım Disney yeni filminde bizlere Joker filmindeki gibi sevmesek bile nedenlerini anlayabileceğimiz bir karakter sunabilecek mi, yoksa oldukça tartışmalı ve gişe anlamında da sıkıntılı bir yapım mı göreceğiz? Cruella, bir değişiklik olmazsa 28 Mayıs’ta vizyona girecek.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.