Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Epic Store, Toplam Fiyatı 49,50 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Sundu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Store, Toplam Fiyatı 49,50 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Sundu

Epic Store, Toplam Fiyatı 49,50 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Sundu

Epic Games, geçtiğimiz yıl başlattığı bir etkinlikle her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2020’nin başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak durum çok da böyle olmadı ve Epic Games, bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

Platformda ücretsiz olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, şimdi toplam fiyatı 49,50 TL olan Enter the Gungeon ve God’s Trigger adlı oyunları ücretsiz yaptı. 

Enter the Gungeon nasıl bir oyun?

Oyun Türü: Aksiyon, Bağıımsız, Macera Oyun Boyutu: 2 GB Steam Değerlendirmesi: Son derece olumlu Fiyatı: 24,00 TL Ücretsiz Olduğu Süre: 20.08.2020’den itibaren 1 hafta

Enter the Gungeon, bir grup uyumsuz karakterin Gungeon’un hazinesini bulmaya karar verdikleri oldukça keyifli bir ateş etme oyunu. Ateş etme oyunu demişken bahsettiğimiz gerçekten çok ateş etmek. Oyunda elde etmeye çalıştığımız nihai ödül bile geçmişi ateş edip silmeyi sağlayan efsanevi bir silah. 

Enter the Gungeon oynanış videosu

Oyunda bir kahraman seçiyor ve maceraya başlıyoruz. Bu macerayı tek başımıza ya da birileriyle birlikte tamamlamamız mümkün oluyor. Gungeon’un çılgın zindanının her katında başka bir enteresan ve sevimli yaratıkla mücadele ediyor, ara ara başka büyük yaratıklarla dişe diş mücadelelere giriyoruz. 

Geçmişinde pişman olduğu bir şeyler bulunan kahramanlarımız bu nedenle zindana girdikten sonra çeşitli yaratıkları dövüyor, bulmacalar çözüyor, taktik yapıyoruz. Oyun içerisinde karşımıza pek çok farklı ve epey fantastik silah çıkıyor. Arılardan roketlere, gökkuşaklarından lazerlere her şey elimizde bir silah oluyor.

Enter the Gungeon sistem gereksinimleri

enter the gungeon

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) veya dengi Bellek: 2 GB RAM Depolama: 2 GB boş alan Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB)

God’s Trigger nasıl bir oyun?

Oyun Türü: Aksiyon, Hepsini vur Oyun Boyutu: 9 GB Steam Değerlendirmesi: Çoğunlukla Olumlu Fiyatı: 25,50 TL Ücretsiz Olduğu Süre: 20.08.2020’den itibaren 1 hafta

Şimdiye kadar oyunlarda dünyayı sayısız kere kurtardık. God’s Trigger ise bize gezegeni bu defa mümkün olan en şiddet dolu şekilde kurtarma şansı veriyor. Ortağımızla birlikte kıyameti durdurmaya karar vermiş olsak da bu ortaklık hiç de alışılageldik bir şey değil ve bu da çok kan dökülmesine neden oluyor.

God’s Trigger oynanış videosu

Bu oyunda kıyametin arka planında bir ikili, Dünya’daki yaşam sona ermesin diye mücadele ediyor ve karşılarına çıkan her şeyi vuruyor. Ekibin iki üyesinden biri bir melek ve biri de bir iblis. Tek başımıza ya da bir arkadaşımızla oynadığımız bu oyunda sıka sıka geziyor, özel güçlerimizi kullanıyor ve bize yanaşacak kadar akılsız olanlara da dipçiğin tersini gösteriyoruz. Derdimiz ise Cennet’i basmak.

Öte yandan oyun çok hızlı, rakiplerimiz bir anda etrafımızı sarıp zor zamanlar yaşamamıza neden oluyor. Çok da kudretli bir rakip değiliz yani. Bu tür oyunlarda olmazsa olmaz şekilde her adımda yeni silahlar ve yeni güçler kazanarak ilerliyoruz. Düşman çok, bize de çok silah lazım.

God’s Trigger sistem gereksinimleri

god's trigger

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit) İşlemci: Intel Core i5 2,3 GHz veya AMD dengi Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 560 GTX 2 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 9 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu

Oyunları kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

epic games ücretsiz oyun

Oyunu arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin (bu sayfaya da). Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.  Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games bu hafta bir yeni ücretsiz oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla ücretsiz oyun için bizi takip etmeye devam edin. 

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.