Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Erotizm Odaklı Oyun Subserve, 4 Günde Steam’in En Popülerleri Arasına Girdi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Erotizm Odaklı Oyun Subserve, 4 Günde Steam'in En Popülerleri Arasına Girdi

Erotizm Odaklı Oyun Subserve, 4 Günde Steam'in En Popülerleri Arasına Girdi

Bundan yıllar önce sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, “Subverse” olarak isimlendirilen bir oyundan bahsetmiştik. Müstehcen ve abartılmış hentai içeriklerin kol gezdiği bu oyun, bağımsız bir geliştirici tarafından hazırlanmıştı ve Kickstarter isimli bir bağış toplama platformu aracılığıyla finanse edilmişti. Bu oyun ilk duyulduğunda 1 milyon dolar, geliştirilme sürecinde ise 2,3 milyon dolarlık bağış toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise nihayet Steam’deki yerini alan oyun, şu sıralar Steam’in en çok satanları arasında yer alıyor.

Subverse, uzay ortamında geçen, bazı görevler yapmanız gereken ve bu görevler sonucunda da puan toplayarak, çeşitli seks sahnelerini aktif edebileceğiniz bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Henüz erken erişimde olan oyunun geliştiricisi Studio FOW’a göre Subverse, kararlı sürüm haline geldiğinde de çok daha fazla cinsel içerik sunacakmış.

25 bin 318 oyuncu, Subverse’i eş zamanlı olarak oynadı

Subverse

Subverse’in erken erişim aşamasında oluşu, oyunun şimdiki halinin çok kısa sürede tamamlanmasına yol açıyor. Ancak bu durum, oyuncuları pek de etkilememiş gibi görünüyor. Çünkü Steam’de yer alan verilere göre Subverse, yayınladığı gün olan 26 Mart’tan bu ana kadar en fazla 25 bin 318 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı. Bu durum, oyunun kararlı sürümünün çok daha fazla oyuncuya ulaşacağının açık bir göstergesi. Ancak bu anlık oyuncu sayısı bile Subverse’ün The Witcher 3 kadar popüler olmayı başardığı anlamına geliyor.

Subverse’ün kararlı sürüme ne zaman geçeceği bilinmiyor. Ancak oyunun kısacık halini deneyimleyen oyunseverler, bu oyunu daha şimdiden “Çok Olumlu” olarak yorumladılar. Genel olarak yorumlara baktığımızda, olumsuz hiçbir şeyin olmadığını görüyoruz. 

Bu arada, Subverse’ün her oyuncu tarafından görüntülenemediğini de açıkça belirtmek gerek. Bunun nedeni ise oyunun yetişkin içerikli ögeler içeriyor oluşu. Bu bağlamda, oyuna erişebilmek için Steam’deki kullanıcı ayarlarınızdan yetişkin içeriklere erişimi açmanı sağlayan ayarın aktif edilmesi gerekiyor. Son olarak; Subverse ‘ün 60 TL karşılığında satın alınabileceğini de belirtelim.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.