Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Exxen, Fenerbahçe’nin 103 Gollü Şampiyonluğunu Konu Alan Belgeselini Yayınladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Exxen, Fenerbahçe'nin 103 Gollü Şampiyonluğunu Konu Alan Belgeselini Yayınladı

Exxen, Fenerbahçe'nin 103 Gollü Şampiyonluğunu Konu Alan Belgeselini Yayınladı

Acun Ilıcalı’nın 2021 yılının başında kullanıma sunduğu çevrimiçi dizi ve film platformu Exxen, bugüne dek çeşitli belgesellere ev sahipliği yapmıştı. Bu bağlamda, yeni bir projeyi daha hayata geçiren platform, bu kez de Fenerbahçe için özel bir belgesel oluşturdu. Futbol takımının 1988-1989 sezonunda 103 gol atarak şampiyon olduğu dönemi anlatan belgesel, Fenerbahçelilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. 

Exxen’in Fenerbahçe için oluşturduğu belgesel, “103 Gol” olarak isimlendiriliyor. O dönemlerde Fenerbahçe’nin yıldız futbolcuları olan Aykut Kocaman, Rıdvan Dilmen ve Oğuz Çetin gibi isimlerin yer aldığı belgeselde, o dönemlerde neler yaşandığı anlatılıyor. An itibarıyla ilk bölümü yayınlanmış olan belgesel, toplamda 4 bölümden oluşacak.

Galatasaray ve Beşiktaş için de belgesel geliyor

103 Gol

Exxen’in Fenerbahçe taraftarları için oluşturduğu 103 Gol isimli belgesel, yalnızca Acun Ilıcalı’nın Fenerbahçe’ye duyduğu bağlılık için hazırlanmış bir proje değil. Önümüzdeki dönemlerde yeni spor belgeselleri ile karşımıza çıkacak platform, Galatasaray ve Beşiktaş için de özel yapımlar hazırlayacak. Bu bağlamda Galatasaray için hazırlanan belgeselde Arda Turan, Beşiktaş için hazırlanan belgeselde ise Pascal Nouma anlatılacak.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.