Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

God of War İçin Oyunu Baştan Oynamayı İstetecek Bir Güncelleme Yayınlandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

God of War İçin Oyunu Baştan Oynamayı İstetecek Bir Güncelleme Yayınlandı

God of War İçin Oyunu Baştan Oynamayı İstetecek Bir Güncelleme Yayınlandı

2018 yılında PlayStation 4 oyuncularının beğenisine sunulan son God of War oyunu gerek grafikleri gerekse hikayesiyle oyunseverlere muhteşem bir deneyim vadediyordu. PlayStation 5, geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde God of War’ı zaten çalıştırabiliyordu ancak bugün itibarıyla tüm PlayStation 5 sahiplerine ücretsiz olarak yayınlanan yeni God of War güncellemesi, oyunu bitirmiş oyunculara dahi yeniden başlama nedeni verecek.

PlayStation 5’in oyunseverlere vadettiği en önemli özelliklerden biri de yüksek çözünürlükte ve kare hızında oyun deneyimi sunabilmekti. God of War’ın son PS5 güncellemesi, oyunseverlerin popüler aksiyon macera oyununu 4K çözünürlükte 60 FPS kare hızıyla oynayabilmesini mümkün kılıyor.

God of War 4K

Aslına bakacak olursak God of War, oyunculara zaten 4K çözünürlük ve 60 FPS kare hızı desteği zaten sunuyordu. Sorun, şu ana kadar oyunseverlerin bu iki seçenekten birini seçmesi gerekmesiydi. Yani 4K çözünürlüğü seçtiğimizde kare hızı 30 FPS’ye; 60 FPS kare hızını seçtiğinizde de çözünürlük 1080p’ye düşüyordu.

Haberimizin başında da aktardığımız üzere söz konusu güncelleme tüm PlayStation 5 sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak. Oyunun geliştiricisi olan Sony Santa Monica Studio, God of War’ı 4K 60 FPS modunda açmak için PS5’in 4K bir ekrana bağlanması gerektiğinin altını çiziyor.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli