Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Google’ın Ofis Uygulamalarına Tonla Yenilik Geliyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ABD merkezli teknoloji devi Google, Microsoft Office uygulamalarının rakibi olan Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar isimli uygulamaların güncelleneceğini açıkladı. Yapılan güncellemelerle birlikte kullanıcılara yeni özellikler sunulacak. Dilerseniz hemen, Google’ın tamamen ücretsiz olan ofis uygulamalarına ne gibi yeniliklerin geleceğine yakından bakalım.

Edinilen bilgilere göre Google Dokümanlar, akıllı bir oluşturma aracına sahip olacak. Bu sayede kullanıcılar, daha etkili belgeler oluşturabilecekler. Ayrıca bir doküman üzerinde yer alan bağlantıların hangi adrese yönlendirme yaptığı da artık Google Dokümanlar’ın mobil sürümlerinde kullanılabilir olacak. Kullanıcılar, bu özellikle birlikte bağlantı önizlemelerine ulaşabilecekler.

 

Google’ın ücretsiz ofis uygulamalarına getireceği güncellemeler arasında yer alan diğer bir yenilikse Slaytlar uygulamasında karşımıza çıkıyor. Geliştirici ekip, Slaytlar uygulamasına eklediği yeni bir özellikle birlikte kullanıcılara, oluşturdukları sunumlar üzerinde göz gezdirebilecekleri bir deneyim sunacak. Bu sayede kullanıcılar, sunumlarını dikey pozisyonda gözden geçirebilecekler.

 

Kaynak : https://www.pocket-lint.com/apps/news/google/153244-google-docs-sheets-slides-mobile-features-new

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli