Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Hacettepe Üniversitesi’nin Düzenleyeceği “Kadın ve Yarın” Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hacettepe Üniversitesi'nin Düzenleyeceği "Kadın ve Yarın" Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

Hacettepe Üniversitesi'nin Düzenleyeceği

Hacettepe Üniversitesi’nin en büyük öğrenci topluluklarından biri olan Hacettepe İşletme Topluluğu, farklı alanlarda ses getiren başarılara imza atmış kadınları öğrencileri bir araya getirecek “Kadın ve Yarın” adlı etkinliği için geri sayıma başladı.

11 Mart tarihinde, çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan Kadın ve Yarın etkinliğinde sanattan, edebiyattan, medyadan, girişimcilikten, bilimden, spordan ve iş dünyasından kadın konuşmacılar; bugünkü başarısını nelere borçlu olduğunu anlatacak.

kadın ve yarın

Deloitte Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Sinem Tüzer, Turkcell İnsan Kaynakları Ürün Yönetimi Müdürü Serpil Öktem, Medesia Ajans Başkanı Gökşen Bozkoyunlu, RS Research Kurucu Ortağı & Bilimsel Araştırmalar Direktörü Prof. Dr. Rana Saynal; Sunucu, Spiker, Eski Milli Voleybolcu Başak Koç, Milli Eskrim Sporcusu Deniz Selin Ünlüdağ ve Spor Yazarı & Sunucu Merve Toy’un katılım sağlayacağı ve 11 Mart’ta (yarın) beşincisi gerçekleştirilecek olan Kadın ve Yarın etkinliği Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. 

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli