Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Hazır mısınız? İşte en iyi iPhone aksesuarları

avatar

Aslı Yorulmaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telefon kullanıcıları Android‘çiler ve iPhone’cular olarak ikiye ayrılıyor. Uzun yıllar bu akıllı telefon işletim sistemlerinin kullanıcıları ”telefonlarını” savundular ve bağlılıklarını güzel bir şekilde kanıtladılar. Bu rekabetin kazananı aslında yok bu nedenle seçimlere de saygı duymak gerekiyor. Seçimini iPhone’dan yana kullanmış olan kişiler telefonlarına aksesuar seçme noktasında karar vermekte zorlanabilir. İşte telefonunuz için en iyi iPhone aksesuarları:

iOS 13.6 yayınlandı! iPhone’a yeni özellikler!iOS 13.6 yayınlandı! iPhone’a yeni özellikler!

Apple merakla beklenilen iOS 13.6 ve iPadOS 13.6 güncellemelerini yayınladı. CarKey başta olmak üzere iPhone’a birçok yeni özellik geldi!

Çok şık mı, yoksa fonksiyonel mi? En iyi iPhone aksesuarları listesi

Gündelik işlerimizin neredeyse içine girmiş olan iPhone’lar bazı ekipman ve aksesuarlar ile çok iyi performans sunabiliyor. Örneğin, Apple’ın kablosuz kulaklığı olan AirPods, kablo derdinizi ortadan kaldırırken, fotoğraf çekmeyi seven birisiyseniz, iPhone için geliştirilmiş bir lensi satın almak fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirebilir.

Kablosuz şarj cihazları, farklı tasarım ve özellikte, renkli renkli kılıflar ve dahası… iPhone’unuzu daha güzel ve fonksiyonel hale getirmenizi sağlayacak telefon aksesuarları:

Sensiz olmaz; Apple AirPods

en iyi iPhone aksesuarlari-00

Apple’ın kablosuz kulaklıkları kaçıncı nesil olursa olsun sunduğu performans ile beğeni topluyor. En son AirPods Pro ile kullanıcılarının karşısına çıkan Apple, burada hem işlevselliği artırmış durumda hem de sunduğu ses deneyimi ile yeni bir seviyede konumlandırılıyor.

 

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.