Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Instagram’a İki Reels Videosunun Yan Yana Getirilmesini Sağlayan ‘Remix’ Özelliği Geldi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram'a İki Reels Videosunun Yan Yana Getirilmesini Sağlayan 'Remix' Özelliği Geldi

Instagram'a İki Reels Videosunun Yan Yana Getirilmesini Sağlayan 'Remix' Özelliği Geldi

Bir süre önce TikTok benzeri özelliği “Reels“i kullanıcıların hizmetine sunan Instagram geliştiricileri, bugün bu özelliği biraz daha geliştirdiklerini duyurdular. Instagram tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, bundan sonra Reels’e eklenen “Remix” isimli bir özellikten faydalanabilecekler. Peki Remix özelliği, kullanıcılara neler vadediyor?

Reels’in Remix özelliği, kullanıcıların kendi videoları ile uygulamaya yüklenmiş olan farklı bir Reels videosunu birleştirmelerini sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar, bundan sonra iki Reels videosunu yan yana getirerek paylaşımlar yapabilecekler. Kullanımı oldukça kolay olan özellik, uygulamanın son sürümünü yüklemeniz durumunda kullanılabilir olacak. Instagram’ın Reels için Remix özelliği nasıl kullanılıyor?

Instagram’da iki Reels videosunu birleştirmek için yapmanız gerekenler

Instagram Reels

Instagram’ın Reels için oluşturduğu Remix özelliğinden faydalanabilmek için öncelikle Reels’inizi birleştireceğiniz bir videoyu seçmeniz gerekiyor. Bundan hemen sonra da ekranda yer alan üç noktaya tıklayın ve “Remix this Reels” butonuna dokunun. Yönlendirildiğiniz sayfada hem orijinal Reels videosunu hem de kendi Reels videonuzu oluşturabileceğiniz bölümü göreceksiniz. Videonuzu çekip düzenlemeleri yaptıktan sonra, iki Reels videosunun yan yana olduğu bir paylaşım yapabilirsiniz.

Bu arada, Instagram geliştiricileri bu özelliği kullanıma sunduklarını açıklamış olsalar da tüm cihazlar, bu özelliğe henüz kavuşmamış olabilirler. Ancak birkaç saatlik periyotlarda kontrol sağlarsanız, özelliğin bir süre sonra aktif hale geldiğini görmüş olacaksınız.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.