Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

İstanbul’a Açılacak Avrupa’nın En Büyük Apple Store’u İçin İş İlanları Yayınlandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İstanbul'a Açılacak Avrupa'nın En Büyük Apple Store'u İçin İş İlanları Yayınlandı

İstanbul'a Açılacak Avrupa'nın En Büyük Apple Store'u İçin İş İlanları Yayınlandı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, neredeyse piyasaya sürdüğü tüm ürünlerini Türkiye’de de satışa sunuyor olmasına rağmen ülkemizde yalnızca iki adet fiziksel mağazası bulunuyor. Her ikisi de İstanbul’da yer alan Apple Store’ların üçüncüsü için geri sayım başlamış gibi görünüyor.

Apple Türkiye, yine İstanbul Anadolu yakasında bulunacak Türkiye’deki üçüncü Apple Store için henüz resmi bir açılış tarihi paylaşmış değil. Ancak şirketin “Apple’da Kariyer” adlı web sayfasında yayınlamış olduğu iş ilanları, yeni Apple Store’un açılışı için fazla beklemeyeceğimizin habercisi niteliğinde.

Türkiye’de açılacak üçüncü Apple Store, Avrupa’nın da en büyük Apple Store’u olacak

apple store

Apple Türkiye’nin iş ilanlarına baktığımızda 17 farklı pozisyon için yeni bir ekip arkadaşı arandığını görüyoruz. Söz konusu pozisyonlar arasında Mağaza Lideri, Pazar Lideri, Genius, Teknik Uzman, Müdür, Operasyon Eksperi gibi yeni mağazanın direkt olarak yönetiminden sorumlu olacak kişiler de bulunuyor.

Apple Store’un Türkiye’deki üçüncü mağazası, İstanbul Caddebostan’da yer alacak ve gelen bilgiler, mağazanın ilk kat inşaatının tamamlandığı yönünde. Önümüzdeki aylarda açılması beklenen dört katlı Apple Store’un yalnızca Türkiye’nin değil, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük Apple Store’u olacağı söyleniyor.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli