Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

İstanbul’da Bir Genç Kız, TikTok Videosu Çektiği Sırada 50 Metre Yükseklikten Düşerek Hayatını Kaybetti

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İstanbul'da Bir Genç Kız, TikTok Videosu Çektiği Sırada 50 Metre Yükseklikten Düşerek Hayatını Kaybetti

İstanbul'da Bir Genç Kız, TikTok Videosu Çektiği Sırada 50 Metre Yükseklikten Düşerek Hayatını Kaybetti

Birçok farklı akıma katılacakken kötü durumlarda kalan insanlardan, sadece video çektiği sırada hayatından olanlara kadar birçok felakete sahne olan sosyal medya platformu TikTok bugün başka bir olayla karşımızda bulunuyor. Bu sefer söz konusu olay diğer ülkelerde değil, yanı başımızdaki İstanbul’da gerçekleşti.

Esenyurt’ta meydana gelen olay, olayın kurbanı Kübra Doğan’ın kuzeninin evinde gerçekleşti. Bilgilere göre ikili, güneşin batışını izlemek ve video çekmek için çatıya çıktı. Fakat daha sonra işler istendiği gibi gitmedi. 

23 yaşındaki Kübra Doğan hayatını kaybetti:

Kübra Doğan

Birlikte vakit geçirmek için kuzeni Helen’in yanına giden Kübra, çatıda video ve fotoğraf çekerek vakit geçirdikleri sırada oturduğu yerden inmek istedi. Oradan indiği sırada plastik panele ayak basan Kübra, maalesef panelin çökmesiyle birlikte aşağı düştü

Çatı

Kübra’nın düşüşünü gören Helen, ailesine haber verdi. Sonrasında olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldi. Ekipler, yaptıkları müdahale sonrasında 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düşen genç kızın maalesef orada hayatını kaybettiğini bildirdi.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.