Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Jahrein, Hakaretler Savuran Gaga Bulut’a Ateş Püskürdü: Midemi Bulandırıyorsunuz

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Jahrein, Hakaretler Savuran Gaga Bulut'a Ateş Püskürdü: Midemi Bulandırıyorsunuz

Jahrein, Hakaretler Savuran Gaga Bulut'a Ateş Püskürdü: Midemi Bulandırıyorsunuz

Geçtiğimiz günlerde Türk yapımı oyun Erzurum ile ilgili yaptığı yorumlar nedeniyle gündem olan Twitch yayıncısı Jahrein, bu kez da başka bir polemiğin öznesi konumuna oturdu. Birkaç yıl önce küçük yaştaki çocuklara cinsel istismara azmettirme suçundan hapis cezasına çarptırılan “Gaga Bulut” isimli sözde internet fenomeni, Jahrein ve karısına yaptığına açıklamaların yanıtını aldı. Jahrein’in yaptığı açıklamalar, kendisini sevmeyen kişilerden bile takdir topladı.

Yaşanan olaylar, Gaga Bulut’un bir Twitch yayınına katılmasıyla başladı. Bu yayında Jahrein ve eşine yönelik çok ağır cümleler sarfeden Gaga Bulut, kurduğu hem cümlenin ağırlık seviyesini artırdı. Bunun üzerine söz konusu yayına katılarak eşinin bu olaya karıştırılmamasını talep eden Jahrein, elbette talebinin karşılığını alamadı. Bunun üzerine Twitter hesabından açıklamalarda bulunan ünlü Twitch yayıncısı, onca hakarate rağmen uslubunu korumayı başardı.

“Midemi bulandırıyorsunuz”

Jahrein

Sözde internet fenomeniyle ilgili açıklamalarda bulunan Jahrein, sözlerine başladığı sırada “Midemi bulandırıyorsunuz…” ifadesine yer veriyor. Bulut’un yargı tarafından onaylanmış bir istismarcı olduğunu belirten Jahrein, Twitch’in geldiği noktayı da eleştiriyor. Jahrein ayrıca, Bulut’un o yayında iki çocuğu öpüştürme olayını da güzellemeye çalıştığını söylüyor. Üstelik yayın geçmişi de silinmiş ancak Jahrein, o anlarda neler yaşandığının ekran kaydını kendi hesabından çoktan paylaşmış durumda.

Bu arada, Jahrein’in yaptığı açıklamalar bunlarla sınırlı değil. Kendisinin marjinal insanlarla hiçbir sorununun olmadığını dile getiren Jahrein, marjinal olmanın bunun altına sığınarak istenen her şeyin yapılabileceği anlamına gelmediğini ifade ediyor. 

Yaşanan olay, pqueen’i de rahatsız etti

pqueen

Dün akşam saatlerinde yaşanan olay, Türkiye’nin en çok izlenen kadın yayıncılarından bir tanesi olan pqueen tarafından da tepkiyle karşılandı. Yaşanan olayın apaçık bir taciz olduğunu dile getiren yayıncı, bu tür olayların pek çok kesime zarar vereceğini söyledi. 

Not: Twitch’te yaşanan, Jahrein ile eşine karşı olan hakaretleri içeren o videoyu paylaşmayı tercih etmedik. Şayet o görüntüleri izlemek isterseniz, Jahrein’in Twitter’da yaptığı açıklamalara göz atabilirsiniz. Bunun için de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. pqueen tarafından yapılan ve o görüntülerin de yer aldığı tweetlere ise buradaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.