Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Kanserin Her Yönüyle Ele Alınacağı Ulugen Kanser Sempozyumu, 1 Mayıs’ta Başlıyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kanserin Her Yönüyle Ele Alınacağı Ulugen Kanser Sempozyumu, 1 Mayıs'ta Başlıyor

Kanserin Her Yönüyle Ele Alınacağı Ulugen Kanser Sempozyumu, 1 Mayıs'ta Başlıyor

Uludağ Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Topluluğu’nun organize ettiği Ulugen Kanser Sempozyumu 1 Mayıs’ta başlıyor. 1-2 Mayıs tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek olan etkinlikte, çağımızın hastalığı olan kanserin birçok açıdan detaylıca ele alınıp katılımcılarla bilim dolu 2 gün geçirilmesi hedefleniyor.

Kanser alanında uzman akademisyenlerin konuşmacı olarak yer alacağı Ulugen Kanser Sempozyumu için kayıtlar da başlamış durumda. Katılımın ücretsiz olduğu sempozyumda etkinlik boyunca gerekli katılımı sağlayan katılımcılara katılım belgesi de verilecek.

Ulugen Kanser Sempozyumu’nda kimler var?

Ulugen Kanser Sempozyumu

1-2 Mayıs tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek olan etkinlikte konuşmacı olarak sahne alacak akademisyenler şu şekilde:

Prof.Dr. Elif Damla Arısan – Gebze Teknik Üniversitesi Prof.Dr. Engin Ulukaya – İstinye Üniversitesi Prof.Dr. Güneş Esendağlı – Hacettepe Üniversitesi Prof.Dr. Ali Osmay Güre – Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Dr. Semir Beyaz – Cold Spring Harbor Laboratory Dr. Şeyma Aydınlık Şanlı -TUBİTAK MAM Dr.Öğr.Gör. Diğdem Yöğen Ermiş – Uludağ Üniversitesi Dr. Öğr.Üyesi Burcu Erbaykent Tepedelen – Uludağ Üniversitesi

Ulugen Kanser Sempozyumu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve etkinliğe kayıt olmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli