Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Kişiye Göre Programlar Oluşturulabilen Akıllı Diş Fırçası: Karşınızda X Pro

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kişiye Göre Programlar Oluşturulabilen Akıllı Diş Fırçası: Karşınızda X Pro

Kişiye Göre Programlar Oluşturulabilen Akıllı Diş Fırçası: Karşınızda X Pro

Ağız ve diş sağlığının ne kadar önemli olduğu, herkes tarafından bilinen bir gerçek. İnsanlar, daha güzel bir gülüşe ve sağlıklı dişlere sahip olmak için gerek diş macunlarına gerekse diş fırçalarına büyük önem veriyorlar. Ayrıca teknoloji şirketleri de son yıllarda, çok daha işlevsel diş fırçaları geliştirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu haberimizde sizlere, diş fırçalama alışkanlıklarınızı doğrudan etkileyecek bir diş fırçasından bahsedeceğiz.

Oclean isimli bir şirket tarafından geliştirilen “X Pro” isimli bu diş fırçası, son dönemlerde giderek popülerleşen elektronik diş fırçası modellerinden bir tanesi. Ancak bu ürünü benzersiz kılan bir özelliği var. Bu özellik, Oclean X Pro’nun kişinin diş sağlığına göre programlanabiliyor oluşu. Yani bu diş fırçası, sağlıklı dişler için 2 dakikalık standart fırçalama imkanı sunarken, çürük ya da başka bir sorunu olan dişlere ayrı bir önem veriyor.

Karşınızda, kişiye özel programlama yapabilen diş fırçası Oclean X Pro

Oclean X Pro

Oclean X Pro’nun tek özelliği, kişiye göre programlanabiliyor oluşu değil. Bu diş fırçasını kullanarak diş etlerinize de masaj yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu da diş eti kanamasının önlenmesini ve ağızdaki kan dolaşımının iyileştirilmesi anlamına geliyor. Öte yandan bu diş fırçasını kullanarak, dişlerinizin beyazlaşmasını sağlayacak özel bir fırçalama programını kullanabiliyor, böylelikle de diş hekimlerinin beyazlatma uygulamasına ihtiyaç duymamış olabiliyorsunuz.

Akıllı diş fırçasının dokunmatik bir ekranı bulunuyor. Bu ekranı kullanarak farklı fırçalama modları için geçiş yapabiliyor. Fırçalama sürecini de takip eden diş fırçası, bu ekran üzerinden dişlerin hangi bölümlerinin fırçalanıp, hangi bölümlerinin fırçalanmadığını da gösterebiliyor. Tüm bunlara ek olarak bu diş fırçasının, akıllı telefonlarda kullanılabilen bir de uygulaması bulunuyor. X Pro, bu akıllı telefon uygulaması üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Elektronik diş fırçası

Bu arada, X Pro’nun mobil uygulaması, küçümsenemeyecek özelliklere sahip. Bir kullanıcı; bu uygulamayı kullanarak fırçalama modları hakkında bilgi sahibi olabiliyor, fırçalama sürecini kendine göre özelleştirebiliyor ve dişini fırçalayıp fırçalamadığını takip ediyor. Ürünün daha da etkileyici bir yanı ise 2 saatlik şarj ile 40 güne kadar kullanılabiliyor oluşu.

Diş Fırçası

Oclean X Pro, ülkemizde de satın alınabilen bir ürün. Bu bağlamda; akıllı diş fırçası ile ilgili detaylı bilgi sahibi olup, Sevgililer Günü’nün yaklaştığı şu günlerde en sevdiğiniz için bu ürünü satın almak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.