Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Koşu Yarışında En Az Yarışmacılar Kadar Hızlı Koşan Kameramanın Viral Olan Videosu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Koşu Yarışında En Az Yarışmacılar Kadar Hızlı Koşan Kameramanın Viral Olan Videosu

Koşu Yarışında En Az Yarışmacılar Kadar Hızlı Koşan Kameramanın Viral Olan Videosu

İnternet ortamına düşen ve viral hale gelen içeriklere bir yenisi daha eklendi. Bu kez Çin’den gelen bir video, bir koşu yarışı sırasında yarışmacılardan daha hızlı olan bir kameramanı ortaya koyuyordu. Öyle ki bu kameraman, yarışı diğer koşuculardan önce bitirmişti. Eğlenceli anlar, önce Çin’de sonra da diğer ülkelerde sayısız beğeni aldı.

Çin’de gerçekleştirilen koşu yarışı ile ilgili detaylı bir bilgi sahibi olamadık. Yarışla ilgili olarak yalnızca 100 metre olduğunu biliyoruz. Ayrıca çok da profesyonel bir yarış değilmiş gibi görünüyor çünkü yarışı çekmesi için görevlendirilen kameraman, yarışacak koşuların hemen yayında görev yapıyor. Kameramanlar, daha profesyonel yarışlarda ise genelde pistin dışında olurlar

Yarışçılardan iyi koşan kameraman, sol elinde yaklaşık 5 kg’lik ekipman taşıyordu

Viral kameraman

Koşu performansı ile viral hale gelen kameraman, koşu için pek de uygun kıyafetler giymiyordu. Ayrıca bu kameramanın sol elinde, yaklaşık 5 kilogram olduğu belirtilen bir de ekipman vardı. Diğer koşucular piste odaklanırken viral olan genç, bir yandan piste diğer yandan da koşuculara bakıyordu. Bu arada, kameramanın yarışa normal yarışçılardan birkaç metre önde başladığını belirtelim.

Bu arada, yaşanan bu olay bir ilk değil. 2016 yılında ABD’de yapılan bir koşu yarışında da benzer bir durum olmuş, omzunda dev kamerayı taşıyan kameramanın yarışçılara kafa tutuşu, o yılların en viral içeriklerinden bir tanesinin doğmasına yol açmıştı. Dilerseniz artık sizleri, Çin’de yaşanan olayın videosuyla yalnız bırakalım.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli