Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Kripto Para Borsası Bitfinex, 28 Altcoini Liste Dışı Bırakacağını Açıkladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kripto Para Borsası Bitfinex, 28 Altcoini Liste Dışı Bırakacağını Açıkladı

Kripto Para Borsası Bitfinex, 28 Altcoini Liste Dışı Bırakacağını Açıkladı

Kripto para piyasası son birkaç aydır oldukça hareketli günler geçiriyor. Bitcoin’in ve bazı altcoinlerin yaşadığı yükselişler, artan popülarite ve sürekli yaşanan yeni gelişmelerle kripto paralar artık hemen herkesin gündemine bir şekilde dahil olmuş durumda. Öyle ki ülkemizde son günlerde kripto paraların vergilendirilmesi gibi bazı konular konuşulmaya başlandı. Ayrıca Bitcoin’e yönelik olarak bir bakan yardımcısının görevlendirildiğine dair de geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapılmıştı.

Özellikle Bitcoin özelinde yaşanan bu türden gelişmelerin yanında aynı zamanda alternatif kripto para birimleri noktasında da neredeyse her gün yeni bir gelişme ile karşılaşıyoruz. Bu noktada bir yeni haber de Hong Kong merkezli kripto para borsası Britfinex’ten geldi. Bitfinex, 28 altcoini liste dışı bırakacağını açıkladı.

Açıklanan altcoinler için işlemler kapanıyor:

bitfinex

Bitfinex’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre listede yer alan 28 altcoin ile alım satım işlemleri 26 Mart’a kadar devam edecek. Para çekme işlemleri ise 16 Nisan’da son bulacak. Bu tarihten sonra belirlenen 28 altcoin ile Bitfinex üzerinden işlem gerçekleştirilemeyecek.

Bitfinex’in liste dışı bırakacağı altcoinlerin listesi ise şöyle;

AirSwap (AST) Aventus (AVT) Contentbox (BOX) Cindicator (CND) Cortex (CTXC) DragonChain (DRGN) DATA (DTA) Dragon Token (DTX) DAOstack (GEN) Hydro Protocol (HOT) IOS (IOST) MATRIX (MAN) MobileGO (MGO) MedicalChain (MTN) Nucleus Vision (NCASH) OKEX (OKB) OnLive (ONL) Ripio Credit Network (RCN) Request Network (REQ) RSK Infrastructure Framework (RIF) Swarm (SWM) Tripio (TRIO) Monolith (TKN) BLOCKv (VEE) WePower (WPR) Waltonchain (WTC) sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.