Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Marvel, Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Tüyleri Diken Diken Yapan Bir Video ile Açıkladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Marvel, Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Tüyleri Diken Diken Yapan Bir Video ile Açıkladı

Marvel, Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Tüyleri Diken Diken Yapan Bir Video ile Açıkladı

Koronavirüs salgını patlak verene kadar sinema sektörünü adeta ele geçiren ve vizyona giren her filminde yeni gişe rekorları kıran Marvel, dünya çapında aşılama çalışmalarının büyük hız kazanması, pek çok ülke ve şehirde normalleşmeye geçilmesiyle birlikte sinema salonlarını doldurup taşıracak yeni yapımlarının vizyon tarihlerini muhteşem bir video ile açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni‘nde şu ana kadar görmüş olduğumuz tüm ana karakterlerden sahnelerin yer aldığı bir açılış ile başlayan video, aynı zamanda Iron Man, Spider-Man gibi dünya çapında fenomen olan pek çok karakterin yaratıcısı Stan Lee‘nin(R.I.P.) “Dünya belki değişebilir ve gelişebilir, ancak asla değişmeyecek bir şey var; hepimiz büyük bir ailenin parçasıyız” sözlerine yer veriyor.

Videonun ilerleyen safhasında ise Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasında karşımıza çıkacak olan yapımlardan kesitler ve vizyon tarihlerini görüyoruz. Marvel’ın yeni vizyon takvimi Mayıs 2023‘e kadar uzuyor olsa da Asya’dan yeni bir tür virüsün tüm dünyaya yayılıp ölümcül bir salgın başlatmasıyla vizyon tarihlerinin ertelenebileceği ihtimalini daima aklımızda tutmamız gerekiyor. O halde lafı daha fazla uzatmadan MCU 4. aşamada karşımıza çıkacak filmlere ve vizyon tarihlerine göz atabiliriz. 

Marvel Sinematik Evreni 4. aşama filmleri vizyon tarihleri

Black Widow – 9 Temmuz 2021 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings – 3 Eylül 2021 Eternals – 5 Kasım 2021 Spider-Man: No Way Home – 17 Aralık 2021 Doctor Strange in the Multiverse of Madness – 25 Mart 2022 Thor: Love and Thunder – 6 Mayıs 2022 Black Panther: Wakanda Forever – 8 Temmuz 2022 The Marvels – 11 Kasım 2022 Ant-Man and The Wasp: Quantumania – 17 Şubat 2023 Guardians of the Galaxy 3 – 5 Mayıs 2023 Fantastic Four – Vizyon tarihi açıklanmadı sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli