Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Microsoft, 10 Yıl Sonra İlk Defa Office Uygulamalarına Zam Yapacak: İşte Yeni Fiyatlar

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft, 10 Yıl Sonra İlk Defa Office Uygulamalarına Zam Yapacak: İşte Yeni Fiyatlar

Microsoft, 10 Yıl Sonra İlk Defa Office Uygulamalarına Zam Yapacak: İşte Yeni Fiyatlar

Microsoft 365’in içinde yer alan Office, Teams ve Outlook gibi popüler uygulamalar, öğrenciler ve iş dünyası tarafından en sık kullanılan uygulamaların arasında yer alıyor. ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, artık her bilgisayarın vazgeçilmez bir parçası haline gelen bu temel uygulamalara zam yapacaklarını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre yakın bir zamanda, Microsoft 365 uygulamalarına %20 oranında bir zam gelecek. 6 ay içerisinde yürürlüğe girecek bu zamlar, açıkçası Microsoft tarihinde bir nevi bir ilk olarak görülüyor. Zira şirket, geçtiğimiz son 10 yıl içerisinde Microsoft 365 uygulamalarına herhangi bir zam yapmamıştı.

Microsoft, geçtiğimiz sene 365 uygulamalarından yaklaşık 18 milyar dolar gelir eldi etti

microsoft 365

Teknoloji devinin en önem verdiği hizmetleri arasında Microsoft 365 uygulamaları yer alıyor. Hatta hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde, şirketin Office programlarında dijital korsancılığı önlemek adına Ethereum altyapılı blok zincir teknolojisi kullanacağını sizlerle paylaşmıştık.

365 uygulamalarından büyük gelirler elde eden şirket, 10 yılın ardından ilk defa zam yapacağını açıkladı. 6 ay içerisinde yürülüğe girecek yeni zammın Türkiye fiyatlarına doğrudan yansıyp yansımayacağı bilinmiyor, ancak böyle olduğu takdirde yeni fiyatlar aşağıda belirttiğimiz gibi olacak. 

Yeni zam uygulandığı takdirde Microsoft 365 paketlerinin yeni ücretleri;

Microsoft 365 Family  Zamdan önceki yıllık fiyat: 739,99 TL Zamdan sonraki yıllık fiyat: 887,99 TL Zamdan önceki aylık fiyat: 73,99 TL Zamdan sonraki aylık fiyat: 88,8 TL Microsoft 365 İş Standart Zamdan önceki aylık fiyat: 106,2 TL Zamdan sonraki aylık fiyat: 127,45 TL  sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli