Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Netflix, Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Teaserını Yayınladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix, Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Teaserını Yayınladı

Netflix, Formula 1: Drive to Survive 3. Sezon Teaserını Yayınladı

Formula 1’in yoğun ilgi gören belgeseli F1: Drive to Survive’ın 3. sezonunun ilk teaserı yayınlandı. 2020 sezonunda yaşanan önemli olaylara yer verecek belgesel, ilk ve ikinci sezonu ile birlikte Netflix’in en sevilen yapımları arasına girmişti. 

Yeni sezon, 19 Mart 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak ve yeni sezona dair fragman uzun zamandır bekliyordu. Netflix, fragman olmasa da 37 saniyelik bir teaser yayınlayarak beklentileri artırmayı başardı.

Bakalım yeni sezonda Türkiye GP’sine yer verilecek mi

Formula 1: Drive To Survive belgeselinin 3. sezonunun çekilip çekilmeyeceği belli değildi ancak Formula 1 Fans adlı Twitter kanalı, 29 Şubat 2020 tarihinde yarış sonrasında verilen bir röportajda arkada Netflix kameramanının bulunduğu bir fotoğrafı paylaşarak, yeni sezonun haberini önceden sızdırmıştı

Yeni sezon onayı daha sonra hem Netflix hem de Formula 1’den geldi ve odak noktası pandemi, seyircisiz yarışlar ve çeşitli aksilikler bulunan yeni sezon için geri sayım başlatılmış oldu. 

Bildiğiniz üzere daha önceki sezonlarda genellikle yaşanan önemli olaylara yer verilmiş, her bölümde bir pilot üzerinde yoğunlaşılmıştı. Yeni sezonda bizi en çok heyecanlandıran olaylardan birisi, Hamilton da dahil olmak üzere tüm pilotların sınırlarını zorlayan Türkiye GP’si ile karşılaşmak olacaktır. 

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.