Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

NVIDIA’dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden Yüksek Olduğu Anlaşıldı]

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

NVIDIA'dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden Yüksek Olduğu Anlaşıldı]

NVIDIA'dan GeForce NOW Global Fiyatlarına Dev Zam [Türkiye Fiyatının Neden Yüksek Olduğu Anlaşıldı]

NVIDIA’nın bu hafta itibarıyla Türkiye’de de kullanıma açılan bulut tabanlı oyun servisi Geforce NOW ile ilgili yeni ve oyunseverlerin keyfini kaçıracak yeni bir gelişme yaşandı. NVIDIA, Türkiye fiyatı fazlasıyla tartışılan GeForce NOW’ın şimdi de global fiyatlarına zam yaptı.

NVIDIA’nın resmi blog sayfasında yayımlanan yeni bir makaleye göre NVIDIA GeForce NOW’ın yeni global fiyatı aylık 9,99 dolar, yıllık 99,99 dolar olacak. Ancak NVIDIA, GeForce NOW’ın kurucu üyeler olmadan bugünlere gelemeyeceğinin farkında olduklarını ifade ederek aylık 4,99 dolarlık bir Founders for Life avantajı sunacaklarını da aktardı.

geforce now

NVIDIA GeForce NOW global fiyatları

Eski fiyat(aylık): 4,99 dolar Yeni fiyat(aylık): 9,99 dolar Yeni fiyat(yıllık): 99,99 dolar

NVIDIA’nın GeForce Now global fiyatlarını güncellemesiyle(!) birlikte bu hafta başı itibarıyla Türkiye’deki oyunseverlere hizmet vermeye başlayan açıklandığı andan itibaren günlerce tartışılan GeForce NOW Game+ fiyatlarının neden görece yüksek olduğu da anlaşılmış oldu.

Turkcell-NVIDIA iş birliği ile hizmet veren GeForce NOW Game+ için aylık abonelik ücreti 75 TL olarak açıklanmıştı. Oyun severler, GeForce NOW global fiyatının neredeyse iki katı olması nedeniyle Game+’ın fiyatını fazlasıyla eleştirmişlerdi. 

Tüm oyunseverler GeForce NOW’ın Türkiye fiyatının indirilmesini umarken NVIDIA, global fiyatlara yüzde 100 zam yaparak tüm oyuncuları şaşırtmış oldu. Bu zammın ardından Turkcell’in GeForce NOW Game+ fiyatına zam yapmaması halinde GeForce NOW Türkiye fiyatının global fiyatlar ile karşılaştırıldığında “normal” hale geldiğini söyleyebiliriz.

NVIDIA GeForce NOW Game+ ile ilgili tüm gelişmelere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.