Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

realme UI 2.0 Güncellemesi Alacak Olan Modeller Açıklandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

realme UI 2.0 Güncellemesi Alacak Olan Modeller Açıklandı

realme UI 2.0 Güncellemesi Alacak Olan Modeller Açıklandı

BBK Electronics’in alt kuruluşu olan akıllı telefon üreticisi realme, birçok telefonu için realme UI 2.0 güncellemesini hızlandırmış durumda. Şirket, hem bütçe dostu telefonlarına hem orta segment telefonlarına hem de amiral gemisi telefonlarına yeni güncellemeyi gönderiyor.

Birçok realme cihazı, Android 11 tabanlı realme UI 2 güncellemesi alacak olsa da bazı cihazlar bu güncellemeyi diğerlerine göre daha geç alabilir. Burada üst segment modellerin güncellemeleri daha erken alacağını söyleyebiliriz.

realme UI 2.0 ile birlikte gelecek özellikler

realme ui, realme kullanıcı arayüzü

realme UI 2.0, içerisinde birçok özellik barındırıyor. Bunlardan bir tanesi de eş zamanlı müzik paylaşımı. Bu özellik sayesinde bir müzik, hem kablolu hem de kablosuz kulaklıklarla aynı anda paylaşılabilecek. Bunun haricinde özelleştirilebilir bildirim paneli ve geliştirilmiş karanlık tema da şirketin yeni kullanıcı arayüzüyle birlikte kullanıcılarına sunacağı özellikler arasında bulunuyor.

Bunlara ek olarak gelişmiş özelleştirilebilir AoD (Always-on-Display) özelliği yine kullanıcıları bekleyen özellikler arasında yer alıyor. Bunlar haricinde de irili ufaklı birçok özellik bulunuyor.

realme UI 2.0 güncellemesi alacak olan modeller

realme

realme c serisi

realme C3 realme C3i realme C11 realme C15 realme C12 realme C17

realme v serisi

realme v5 realme v3

realme narzo serisi

realme narzo 10 realme narzo 10A realme narzo 20 realme narzo 20A realme narzo 20A Pro

realme x serisi

relame X50 Pro 5G realme X50 5G realme X2 Pro realme X2 (730G) realme XT realme X realme X3 realme X3 Super Zoom realme X7 realme X7 Pro realme X50m realme X50 Pro Player

diğer realme modelleri

realme 5 Pro, realme Q realme 3 Pro realme X Youth Edition realme 6 realme 6s realme 6 Pro realme 6i realme 7i realme 7 realme 7 Pro sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli