Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Redmi, Aktif Gürültü Engelleme Özellikli Tam Kablosuz Kulaklığı AirDots 3 Pro’yu Duyurdu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Redmi, Aktif Gürültü Engelleme Özellikli Tam Kablosuz Kulaklığı AirDots 3 Pro'yu Duyurdu

Redmi, Aktif Gürültü Engelleme Özellikli Tam Kablosuz Kulaklığı AirDots 3 Pro'yu Duyurdu

Xiaomi’nin uygun fiyatlı ürünleriyle bilinen alt markası Redmi, yeni aktif gürültü engelleme özelliğine sahip tam kablosuz kulaklığı Redmi AirDots 3 Pro‘yu duyurdu. Sapsız, silikon uçlu kulak içi tasarımı ile dış dünya seslerine karşı iyi bir yalıtım sunan kulaklık, fiyatına göre dikkat çeken özelliklere sahip.

Redmi tarafından yapılan açıklamaya göre AirDots 3 Pro’nun aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği, 35dB’e kadar gürültü engelleyebiliyor. Üstelik 69ms ultra düşük gecikme özelliği sayesinde oyunlar konusunda da iyi bir deneyim sunuyor. Kulaklık, aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor ve sorunsuz geçiş yapabiliyor.

airdost 3 pro

Redmi, AirDots 3 Pro’nun tek şarj ile kullanım süresi hakkında bilgi paylaşmadı ancak sapsız tasarımın şarj konusunda bir dezavantajını beraberinde getirmesi muhtemel. Yine de ürünün şarj kutusunu yanınızda bulundurduğunuz sürece şarj konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı tahmin edebiliriz.

Peki yeni Redmi AirDots 3 Pro’nun fiyatı ne olacak? Redmi, yeni tam kablosuz kulaklığı için 55 dolar fiyat etiketi açıklamış durumda. Dolayısı ile söz konusu cihazın ANC özellikli bir tam kablosuz kulaklık arayanlar için uygun bir çözüm olabileceğini söyleyebiliriz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli