Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Resident Evil Village’ın Dev Kadını Lady Dimitrescu’nun Boyu Açıklandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Resident Evil Village'ın Dev Kadını Lady Dimitrescu'nun Boyu Açıklandı

Resident Evil Village'ın Dev Kadını Lady Dimitrescu'nun Boyu Açıklandı

Korku oyunlarını seven oyuncular, bir süredir Capcom‘dan gelecek yeni haberlere kulak kesilmiş durumdalar. Bunun nedeniyse, şirketin yeni bir Resident Evil oyunu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor oluşu. Geçtiğimiz günlerde oyunla ilgili detaylı açıklamalar yapıp Resident Evil Village olarak isimlendirilecek bu oyunun tanıtım videosunu yayınlayan Capcom, şimdiyse oyundaki bir karakterle ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Capcom’un hakkında açıklama yaptığı karakter, Lady Dimitrescu. Bu karakter, oyunun hayranları tarafından uzunca bir süredir konuşuluyor. Çünkü bu karakter, diğerlerine kıyasla oldukça uzun. Ayrıca genel olarak da ürkütücü bir görüntüsü var. İşte bu karakter, özellikle de boyu nedeniyle oyuncuların gündemine oturmuştu. Hatta Kotaku’dan Ash Parrish, bu karakterin yaklaşık 2,5 metre uzunluğunda olduğunu tahmin ettiğini söylemişti. Hal böyle olunca da Capcom, oyunseverlerin kafasındaki soru işaretlerini gidermek için Twitter’ın yolunu tuttu.

Lady Dimitrescu, 2,9 metre uzunluğunda olacak

Resident Evil Village

Konuyla ilgili açıklamalar, Capcom’un sanat direktörü olarak görev yapan Tomonori Takano’dan geldi. Şirketin resmi Twitter hesabından bir gönderi paylaşan Takano, Lady Dimitrescu’nun boyunun şapkası ve topukluları dahilken 2,9 metre olduğunu söyledi. Yani bu kadın, gerçekten de uzun. 

Capcom açıklama

Bu uzunluğun ne anlama geldiğini daha iyi anlamak isteyen meraklı meslektaşlarımız, Resident Evil Village’daki karakter ile gerçek dünyayı karşılaştırdılar. Peki böyle bir kadın gerçek hayatta olsaydı ne gibi rekorlara imza atıp hangi canlılardan daha uzun olacaktı? İşte sizler için birkaç örnek…

Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer alan bilgilere göre dünyanın en uzun adamı, Robert Wadlow isminde bir adam. Bu adamın boyu, 2.72 metre olarak kayıtlara geçmiştir. Lady Dimitrescu, bu adamdan daha uzundur. Afrika Yaban Hayatı Vakfı, bazı devekuşlarının boyunun 2.74 metreye ulaşabildiğini kaydetmiştir. Resident Evil Village’daki karakterimiz, bazı devekuşlarına da tepeden bakacak. Filler için Afrika isimli bir yardım kuruluşuna göre 2,5 metre uzunluğunda filler olabiliyor. Haliyle Lady Dimitrescu, bazı fillerin üstüne rahatlıkla çıkabilir. Alaskalı uzmanlar, Alaska boz ayısının boyunun 3 metreyi aşabileceğini tespit etmişlerdir. Bu da Lady Dimitrescu’nun, bu devasa büyüklükteki ayıların çenesini gıdıklayabileceğini gözler önüne seriyor. sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.