Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Rocket League Super Bowl Etkinliği 3 Şubat’ta Geliyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rocket League Super Bowl Etkinliği 3 Şubat'ta Geliyor

Rocket League Super Bowl Etkinliği 3 Şubat'ta Geliyor

Hoplayıp zıplayan arabalarla futbol oynadığımız ve çok sayıda hayranı bulunan oyun Rocket League, NFL finali olan Super Bowl için özel bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlik için oyuna bir de yeni mod eklenecek.

3 Şubat’ta başlayacağı açıklanan etkinlikte Rocket League, bizim bildiğimiz anlamda futboldan biraz daha uzaklaşacak ve bu defa Amerikan futbolu temasıyla karşımızda olacak. Temaya uygun olarak kozmetik içerikler de sağlanacak.

Gridiron modu geliyor

rocket lague

Etkinlik boyunca oyunda Gridiron adı verilen özel bir modda oynamak mümkün olacak. Bu modda takımlar 4’er oyuncudan oluşacak. Oyunda maçları yaptığımız kafesin her yerinde gezebiliyorduk. Bu modda ise sahanın dışı var. 

Ayrıca oyun topu da Amerikan futbolunda kullanılan ve ekmeğe benzeyen topla değiştirilecek. Bu topun bir diğer özelliği ise arabalarımızla çarparak bir yerden bir yere gönderemiyor olmamız. Top arabamıza yapışıyor. 

Oyunun ikonik çifte zıplamasını yaptığımızda topu düşürüyoruz. Rakip oyuncular bize çarptığında da topu düşürüyoruz. Alıştığımız tek sayılık goller burada yok. Topu düşürmeden rakip kaleye götürdüğümüzde 7 sayılık gol atmış oluyoruz. Uzaktan atılan goller de 3 sayı değerinde.

NFL kozmetik ürünleri geliyor

rocket league

Doğal olarak etkinlikle ilgili olarak oyuna çeşitli kozmetik ürünler de eklenecek. Kazanılabilecek ödüller arasında NFL logosu, Gridiron Guru oyuncu unvanı ve çok miktarda tecrübe puanı yer alıyor. Oyuncular ayrıca NFL hayran paketi alabilecek ve arabalarını NFL takımlarının renkleriyle donatabilecekler.

Yeni etkinliğin başlangıç tarihi 3 Şubat’ta başlayacak ve 8 Şubat’ta sona erecek. Ücretsiz hale geldikten sonra daha geniş bir takipçi kitlesine ulaşan oyunda etkinliğin de büyük ilgi çekmesi bekleniyor. 

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.