Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Şeritlere Sığmayacak İrilikteki 2021 Model BMW 6 Serisi Gran Turismo, Türkiye’de Satışta

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şeritlere Sığmayacak İrilikteki 2021 Model BMW 6 Serisi Gran Turismo, Türkiye'de Satışta

Şeritlere Sığmayacak İrilikteki 2021 Model BMW 6 Serisi Gran Turismo, Türkiye'de Satışta

Alman otomobil devi BMW’nin 2021 model 6 Serisi Gran Turismo modeli, Türkiye’ye giriş yaptı. Borusan Otomotiv tarafından ülkemize getirilen araç, teknik ve tasarım detaylarıyla kendine hayran bırakma potansiyeline sahipken, fiyatıyla ise can yakacak türden.

2021 model 6 Serisi Gran Turismo, tek bir motor seçeneğine sahip. Bu motor, benzinli olmasına rağmen 2,0 litrelik yapıya sahip. 258 beygir gücünde ve 400 Nm torka sahip canavarın 100 kilometredeki yakıt tüketimi, BMW’nin resmi internet sitesine göre 7,3 litre ancak gerçek kullanımda 10 litrenin altını görmek hayal gibi geliyor. Elbette aslan besleyen yemini düşünmez

Karşınızda 6 Serisi Gran Turismo

BMW 6 Serisi Gran Turismo

6 Serisi Gran Turismo, BMW’nin her zamanki şıklığını tüm detaylarıyla gözler önüne seren bir tasarıma sahip. Bu bağlamda Laserlight farlar ön plana çıkarken böbrek ızgaralar da bizleri karşılayan detaylar arasında yer alıyor. 3 metre aks mesafesi olan araç, 5,1 metre uzunluğa ve yaklaşık 2 metre de genişlik değerine sahip. Cüsseli 6 Serisi Gran Turismo’nun yüksekliği ise 1,5 metre civarında.

BMW 6 Serisi Gran Turismo

Borusan Otomotiv tarafından Türkiye’ye getirilen 6 Serisi Gran Turismo, dış tasarımıyla olduğu kadar iç tasarımıyla da BMW’nin geleneksel yapısını yansıtıyor. Şirketin yıllardır kullandığı kumanda şeklindeki vites topuzu ve yürüyen aksam kumanda sisteminin bulunduğu araç, koltuklar indirildiğinde 1800 litreye ulaşabilen bagaj hacmiyle de dikkat çekecek gibi görünüyor. 

BMW 6 Serisi Gran Turismo

Arabadaki teknik özellikler arasında; aktif savrulma önleyici dengeleme sistemi, direksiyon ve şerit kontrol asistanı, şerit değiştirme asistanı ile yandan çarpma korumasına destek veren şeritte tutma asistanı gibi şeyler bulunuyor. Peki bu canavarın fiyatı ne kadar mı dersiniz?

BMW 6 Serisi Gran Turismo

Borusan Otomotiv’in internet sitesinde yer alan bilgilere göre aracın “Luxury Line” versiyonu, yüzde 150 ÖTV oranı ile 1 milyon 404 bin TL‘den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. “M Sport” paketini satın almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar ise 1 milyon 449 bin TL‘ye yükseliyor…

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli