Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

SON DAKİKA: PayPal, Kripto Para Alım, Satım ve Saklama İşlemlerini Birleşik Krallık’ta Başlattı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SON DAKİKA: PayPal, Kripto Para Alım, Satım ve Saklama İşlemlerini Birleşik Krallık'ta Başlattı

SON DAKİKA: PayPal, Kripto Para Alım, Satım ve Saklama İşlemlerini Birleşik Krallık'ta Başlattı

Çevrim içi ödeme ve para gönderme/alma hizmeti sunan PayPal, bugün kripto para dünyası için büyük bir haber verdi. Platform, yaptığı duyuruda kripto para alım, satım ve saklama işlemlerini Birleşik Krallık’ta da başlatacağını açıkladı. PayPal’da kripto para işlemleri yapmak isteyenlereyse şu anda yalnızca seçili kripto para birimleri sunulacak.

PayPal’da kripto para işlemleri yapmak isteyenler işlemlerini sektörün önde gelen birimleri Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin üzerinden yapabilecekler. Birleşik Krallık’taki PayPal kullanıcıları, bu haftadan itibaren işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Kullanıcılar, en düşük 1 pound’la işlem açabilecekler. Kripto para birimlerinin değerlerini de anlık olarak takip edebilecek ve eğitim içeriklerine erişebilecekler.

İlk olarak ABD’de kullanıma açılan hizmet başarıyla ilerledi:

paypal

PayPal, kripto para alım, satım ve saklama işlemlerini ilk olarak Ekim 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde başlatmıştı. İşlemlerin Birleşik Krallık’ta da açılması hakkında açıklama yapan PayPal’ın Blokzincir Genel Müdürü Jose Fernandez de Ponte, hizmetin ABD’de başarılı olduğunu, aynı başarının Birleşik Krallık’ta da görüleceğini beklediklerini açıkladı.

PayPal üzerinden yapılacak işlemler, New York merkezli kripto para şirketi Paxos sayesinde gerçekleşecek. PayPal, işlemlerin Birleşik Krallık’ta da açılması için gerekli izinleri ülkenin yetkili mercilerinden aldığını belirtti.

Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli