Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

SSD’ler Rahat Bir Nefes Alacak: Activision, CoD: Warzone’un Dosya Boyutunu Küçülteceğini Açıkladı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SSD'ler Rahat Bir Nefes Alacak: Activision, CoD: Warzone'un Dosya Boyutunu Küçülteceğini Açıkladı

SSD'ler Rahat Bir Nefes Alacak: Activision, CoD: Warzone'un Dosya Boyutunu Küçülteceğini Açıkladı

Kaliforniya merkezli video oyun geliştiricisi Activision, popüler hayatta kalma oyunu Call of Duty: Warzone’un dosya boyutunun, Season 2 Reloaded güncellemesinin bir parçası olarak azaltılacağını açıkladı.

Call of Duty: Warzone’un yüksek dosya boyutu, özellikle depolama alanı kısıtlı olan konsol oyuncuları için can sıkıcı olabiliyordu. Yayınlanacak yeni güncellemeyle birlikte PlayStation 5 SSD’lerinin bir nebze de olsa rahatlayacağını söyleyebiliriz.

Call of Duty: Warzone’un dosya boyutu azaltılacak:

CoD: Warzone

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamaya göre yayınlanacak olan güncellemenin ardından Call of Duty: Warzone’un dosya boyutu, platformunuza bağlı olarak 10,9 GB ile 14,2 GB arasında, Modern Warfare / Warzone’un dosya boyutu ise 30,6 GB ile 33,6 GB arasında azalacak. Platformlara göre dosya boyutunda yaşanacak azalmalar şu şekilde olacak:

PlayStation 5: 10,9 GB (Warzone) / 30,6 GB (Warzone ve Modern Warfare) PlayStation 4: 10,9 GB (Warzone) / 30,6 GB (Warzone ve Modern Warfare) Xbox Series X / Xbox Series S: 14,2 GB (Warzone) / 33,6 GB (Warzone ve Modern Warfare) Xbox One: 14,2 GB (Warzone) / 33,6 GB (Warzone ve Modern Warfare) PC: 11,8 GB (Warzone) / 30,6 GB (Warzone ve Modern Warfare)

Oyunun dosya boyutunu küçültecek olan yeni güncelleme, 30 Mart Salı günü yayınlanacak. Güncellemenin indirme boyutunun Black Ops Cold War’un tam sürümüne sahip olan oyuncular için yaklaşık 7,4 – 14,18 GB arasında, ücretsiz Warzone sahipleri içinse 52 – 57,8 GB arasında değişen boyutlara sahip olacağı aktarılıyor.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli