Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

The Elder Scrolls Online, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e Geliyor: İşte Çıkış Tarihi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Elder Scrolls Online, PlayStation 5 ve Xbox Series X'e Geliyor: İşte Çıkış Tarihi

The Elder Scrolls Online, PlayStation 5 ve Xbox Series X'e Geliyor: İşte Çıkış Tarihi

Bethesda’nın popüler MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online, yeni nesil konsollar ile buluşmaya hazırlanıyor. Paylaşılan bilgilere göre The Elder Scrolls Online, bu ya hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X ve S için yayınlanacak. Üstelik oyunun PlayStation 4 ya da Xbox One sürümüne sahip olanlar, oyunun geliştirilmiş yeni nesil sürümüne ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler.

Bildiğiniz gibi yeni nesil konsollar, birtakım donanım yükseltmeleri ile geliyor ve The Elder Scrolls Online’ın PS5 ve Xbox Series S/X sürümü de bu yükseltmelerden faydalanacak iyileştirmeler ile gelecek. Oyun, yeni nesil konsollarda daha iyi grafiklere, daha yüksek performansa ve da kısa yükleme sürelerine sahip olacak.

elder scrolls online ps5

8 Haziran itibarıyla yayınlanacak olan The Elder Scrolls Online’ın yeni nesil konsol sürümü, performans modunda oyunculara 4K 60 FPS oyun deneyimi sunacak. Standart modda 4K 30 FPS deneyim sunacak olan oyunun, yükleme sürelerini ise yarıya indirdiği ifade ediliyor. 

Paylaşılan bilgilere göre The Elder Scrolls Online’ın PS5/Xbox Series S/X sürümünde iyileştirilmiş yansımalar ve gölgeler, daha gerçekçi arka plan, dairesel alan derinliği, yüksek çözünürlüklü dokular ve iyileştirilmiş kenar yumuşatma gibi önemli grafik iyileştirmeleri olacak. Ayrıca çizim mesafesinin de neredeyse iki katına çıktığı ifade ediliyor. Daha fazla detay için oyunun konsol sürümünden oynanış videolarının yayınlanmasını beklememiz gerekiyor.

The Elder Scrolls Online PlayStation 5/ Xbox Series X sürümü tanıtım videosu

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.