Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

The Last of Us Part 2, 2021 BAFTA Ödülleri’nde 13 Dalda Aday Gösterilerek Rekor Kırdı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Last of Us Part 2, 2021 BAFTA Ödülleri'nde 13 Dalda Aday Gösterilerek Rekor Kırdı

The Last of Us Part 2, 2021 BAFTA Ödülleri'nde 13 Dalda Aday Gösterilerek Rekor Kırdı

2021 BAFTA Ödülleri adayları nihayet açıklandı. Naughty Dog’un 2020’ye damga vuran oyunu The Last of Us Part 2 ve PlayStation Özel oyunlarıyla Sony, 2021 BAFTA Ödülleri’ne şimdiden damgasını vurdu diyebiliriz. 

Kojima Productions’ın ses getiren oyunu Death Stranding’in rekorunu kıran The Last of Us Part 2, 13 farklı dalda aday gösterilerek daha ödül almadan dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Ayrıca Sony, PlayStation Özel oyunlarıyla toplam 41 adaylık alarak ulaşılması zor bir başarıya imza attı.

2021 BAFTA Ödülleri kazananları, 25 Mart’ta açıklanacak

bafta

PlayStation Özel oyunları arasında en fazla adaylığı yukarıda da belirttiğimiz üzere The Last of Us Part 2 aldı. 10 BAFTA adaylığı alan Ghost of Tsushima 2., 7 adaylık alan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ve Dreams 3. ve 4., Sackboy: A Big Adventure ise 4 adaylık ile 5. en fazla adaylık alan PlayStation Özel oyunu oldu.

PlayStation Özel oyunlarını dışarıda bıraktığımızda en fazla BAFTA adaylığı alan oyunun toplam 8 adaylık ile Supergiant Games tarafından geliştirilen Hades adlı oyun olduğunu görüyoruz. En prestijli ödül olarak gösterilen “En İyi Oyun” ödülü adayları ise “Animal Crossing: New Horizons”, “Ghost of Tsushima”, “Hades”, “Half-Life Alyx”, “Spider-Man: Miles Morales” ve “The Last of Us Part 2” oldu. 2021 BAFTA Ödülleri, 25 Mart tarihinde Elle Osili-Wood sunuculuğunda gerçekleştirilecek canlı yayında sahiplerini bulacak.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli