Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

TikTok ve S Sport, Türkiye’nin İlk Spor Merkez Ağını Kurdu: Maçlar TikTok’tan İzlenebilecek

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok ve S Sport, Türkiye'nin İlk Spor Merkez Ağını Kurdu: Maçlar TikTok'tan İzlenebilecek

TikTok ve S Sport, Türkiye'nin İlk Spor Merkez Ağını Kurdu: Maçlar TikTok'tan İzlenebilecek

Kısa sürede dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen TikTok ile Türkiye’nin en popüler spor kanallarından biri olan S Sport, önemli bir iş birliği gerçekleştirdi. TikTok ve S Sport, söz konusu iş birliği ile Türkiye’nin ilk spor HUB‘ını (merkez ağı) kurdu. Söz konusu HUB ile TikTok kullanıcıları, S Sport’ta yer alan spor organizasyonlarına yönelik içerikleri izleyebilecekler.

8-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek iş birliği sayesinde TikTok’taki spor içeriklerine S Sport yön verecek desek yeridir. TikTok LIVE yayınlarının yanı sıra TikTok’a özel spor kanalları ile Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, MotoGP ve WWE organizasyonlarından içerikler, TikTok kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

S Sport TikTok

TikTok, söz konusu iş birliği ile Türk spor kulüplerini ve sporcuları öne çıkaracağını ifade ediyor. Öne çıkarılacak hesaplar arasında Vakıfbank Spor Kulübü, tenisçi Miray Konar, milli atlet Nazlıcan İnaltekin, Formula 3 yarışçısı Cem Bölükbaşı ve artistik cimnastik dalında 2020 Avrupa Şampiyonu İbrahim Çolak yer alıyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi spor organizasyonlarıyla ilgili TikTok LIVE yayınları, doğrudan S Sport’un TikTok sayfasında yer alacak. Söz konusu iş birliği ile TikTok, spor içerik üreticilerinin, spor kulüplerinin ve sporcuların tercih ettiği platform olmayı amaçlıyor. Bu iş birliğinin spor dünyası ve kullanıcılar tarafında nasıl bir karşılık bulacağını ise bekleyip göreceğiz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli