Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Vibof Kripto Para Borsası Dijital Dünyaya Merhaba Dedi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vibof Kripto Para Borsası

YERLİ VE MİLLİ YAZILIM ALT YAPISI İLE YÜKSEK GÜVENLİKLİ, VİBOF KRİPTO PARA BORSASI DİJİTAL DÜNYAYA MERHABA DEDİ,

Sizden Biri” mottosu ile yola çıkan VİBOF Kripto Para Borsası lansmanı, Double Tree By Hilton Kocaeli’nde yapıldı. İş dünyasından önemli isimlerin hazır bulunduğu lansmana, dijital platformlar, kripto para yatırımcıları ile ekonomistler, gazeteciler ve sivil toplum kuruluşlarının önde gelen temsilcileri katıldı.

Lansman, misafirler onuruna verilen kokteyl ile başladı. Ardından VİBOF’un tanıtımına geçildi. Tanıtım için sahneye VİBOF’un yaratıcısı ve Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Taş geldi. Taş şunları söyledi: “kripto dünya ekonomisinin geleceğinin bir parçasıdır. Bu düsturdan yola çıkarak VİBOF’u kurduk.

VİBOF’un yüksek deneyimli ve alanlarında uzman bir ekibi vardır. Profesyonel iş yönetimi ile yazılım ve kodlama sistemlerinde yıllara dayılı uzmanlar, “ekip ruhu” ile 7/24 hizmet vermek üzere organize olmuşlardır. Dünyada ve Türkiye’de sayıları giderek artan kripto para borsalarının en büyük sorunu, güven, sadakat ve alt yapı güvenliğidir. Biz kullanıcılarımıza en yüksek seviyede güvenlik sağlıyoruz ve yatırımcılarımıza kazanmaları için yeni fırsatlar sunuyoruz. Şeffaflık ve hesap verebilirliği çok önemsiyor ve VİBOF borsamızı ulusal ve uluslararası denetimlere her zaman açık tutacağımız beyan ediyoruz.

VİBOF, mevcut kripto paraların işlem gördüğü bir borsadır ve bundan sonra üretilecek token ve güvenli kripto madenciliğinde de yatırımcılarına yeni teknolojiler ve fırsatlar sunacak bir platformdur. VİBOF, DEFİ uygulamalarındaki yeniliklerle, paraya bakış açımızı sonsuza dek değiştirmeyi vaat ediyor. Bu çözümler henüz yaygın kullanıcıların günlük yaşamlarına girmese de VİBOF’taki misyonumuz, bu kitlesel pazarlara yenilikçi uygulamalarımıza erişim sağlamak ve MOFİ’yi  yaygın hale getirmektir. VİBOF tüm küresel pazarlarda kullanıcı artması ve benimsenmesi için muazzam potansiyeli görmektedir.

VİBOF; kripto para borsası olmakla birlikte; Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Programlarını ve Avrupa Birliği Yeşil Mutabakatı’nı desteklemekte ve dijital dönüşüm gerçeğini kabul etmektedir.  VİBOF, aynı zamanda sosyal projelerle de uluslararası topluma katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Öncelikle VİBOF Akademi; ülkemizdeki gençlere yönelik, dijital okur-yazarlık, yazılım, kodlama, dijital dönüşüm, kripto madenciliği vb. gibi konularda ücretsiz eğitimler vererek, gençlerimizin meslek edinmelerine destek olacaktır. Yine gençlerimiz için teknoloji ve dijital ekosistem içinde farklı yeni mesleki fırsatlar sunmak üzere, sertifikalı eğitim programları hazırlamaktadır.

VİBOF, Uluslararası düzeyde ise toplumsal cinsiyet eşitliği, kalkınma, göç, iklim değişikliği, yoksullukla mücadele, çocuk hakları, hayvan hakları gibi konularda fon oluşturarak, küresel projelere destek sağlayacaktır.”

 

VİBOF Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Taş’ın sunumunun ardından,  yatırımcılarla yapılan B2B görüşmelerle, VİBOF tanıtım Lansmanı sona erdi.

-*-

Tahir Taş kimdir?

Yazılım sektöründe 20 yılı aşan birikime sahip olan Taş; 2004-2008 yılları arasında, Milli Savunma Bakanlığı Arşivleme Dairesi’nde çalıştı. Daha sonra görevinden ayrılarak Brezilya’ya gitti. Brezilya Senag Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret ve İşletme eğitimi aldı ve aynı zamanda Google Brezilya Sao Paulo ofisinde 5 yıl çalıştı. 2015 Yılında Türkiye’ye döndü ve Feronto Yazılım ve Reklamcılık şirketini kurarak yazılım, domain, hosting, web tasarım konularında hizmet verdi. Ayrıca pek çok üniversitede; kripto para, dijital dönüşüm, blockchain ve yazılım gibi konularda “eğitim seminerleri”ne katıldı.

BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği kurucu yönetim kurulu üyesi olan Taş, yaratıcısı olduğu VİBOF Kripto Para Borsasının Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlendi. İspanyolca bilen Taş, çalışmalarına kriptoloji, yazılım, dijital dönüşüm üzerine yeni fikirler ve projelerle devam edecektir.

Kaynak : https://cipies.com/vibof-kripto-para-borsasi-dijital-dunyaya-merhaba-dedi
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli