Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

WhatsApp Yeni Beta Güncellemesi Yayınlandı

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sadece Google Play Store‘da 5 milyardan fazla yüklenmeye sahip olan Facebook’un sahibi olduğu en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni güncellemeler almaya devam ediyor.

Uygulamanın yeni sürümü 2.20.197.6, Google Play Beta Program aracılığıyla kullanıcılara gönderilmeye başlandı. Eğer ki beta programı kullanıcısıysanız ve halen güncellemeyi görmüyorsanız önümüzdeki saatlerde Google Play Store’u birkaç kez yenilemeyi düşünebilirsiniz.

WhatsApp Beta 2.20.197.6’daki yenilikler neler?

 

Peki, WhatsApp‘ın yeni beta sürümünde kullanıcılara ne gibi yeni özellikler sunuluyor? Yeni beta sürümüyle birlikte kullanıcılara çok büyük yenilikler sunulmasa da hâlihazırda varsayılan olarak görülebilir olan yeni emojiler getiriliyor.

Android için WhatsApp Beta 2.20.197.6, kullanıcılarına 138 adet kullanılabilir yeni emoji sunuyor. Eğer ki siz de bir beta programı kullanıcısıysanız ve son güncellemeyi yaptıysanız bu güncellemeleri bugünden itibaren kullanmaya başlayabileceksiniz. WhatsApp Beta 2.20.197.6 yeni emojiler ise şöyle;

WhatsApp yeni sohbet özelliği

 

Ayrıca WhatsApp’ın yeni sohbet özellikleri üzerinde çalıştığı da ifade ediliyor. Buna göre şirket, belli mesajların bildirimlerini kapatma seçeneklerine bir yenisini daha ekliyor. Yeni özellikle birlikte belli sohbetlerin bildirimleri sonsuza kadar kapatılabilecek. Buna ek olarak 8 saat, 1 hafta ve 1 yıl seçenekleri de kullanılabilir olacak.

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı bir diğer sohbet özelliği otomatik silinen mesajlar. Bu özellikle birlikte 7 gün içerisinde otomatik silinen mesajlar kullanıcılara sunulacak. Ayrıca yine üstünde çalışılan yeni özellikle birlikte kullanıcılara çoklu hesap desteği sunulacak.

Kaynak : https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-20-197-6-whats-new/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli