Sıradaki içerik:

Gaziantep LoL Solo Q Turnuvası Başvuruları Başladı

e
sv

Xbox Game Pass’e Şubat Ayının İlk Yarısında Eklenecek Oyunlar Duyuruldu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox Game Pass'e Şubat Ayının İlk Yarısında Eklenecek Oyunlar Duyuruldu

Xbox Game Pass'e Şubat Ayının İlk Yarısında Eklenecek Oyunlar Duyuruldu

Microsoft’un abonelikli oyun servisi Game Pass‘e eklenecek olan yeni oyunlar duyuruldu. Xbox’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada servise eklenecek olan toplam 7 oyunun duyurusu gerçekleştirildi.

Bu oyunlardan 4 tanesi Game Pass’in PC kütüphanesine, 5 tanesi konsol kütüphanesine, 5 tanesi de Microsoft’un bulut oyun servisi xCloud’a eklenecek. Peki, Game Pass kütüphanesine eklenecek olan yeni oyunlar nelermiş gelin hep birlikte bakalım.

Game Pass kütüphanesine eklenecek yeni oyunlar

game pass şubat oyunları

Bir rol yapma oyunu olan ve 2018 yılında çıkan Ghost of a Tale, Game Pass PC kütüphanesine 4 Şubat tarihinde eklenecek. Yine aynı gün içerisinde Project Winter ve The Falconeer oyunları da Game Pass servisine eklenecek. Her iki oyun da servisin bulut, konsol ve PC kütüphanesine eklenecek.

Tam bir hafta sonra, yani 11 Şubat tarihinde ise servise 4 oyun eklenecek. Bu oyunlar; Final Fantasy XII The Zodiac Age, Jurassic World Evolution, Stealth Inc. 2: A Game of Clones ve Wolfenstein: Youngblood olacak. Bu oyunlar arasından Final Fantasy konsol ve PC kütüphanesine eklenirken Jurassic World ve Stealth Inc. 2, bulut ve konsol kütüphanesine eklenecek. Wolfenstein: Youngblood ise servisin bulut kütüphanesine eklenecek.

Yani şubat ayında Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceği duyurulan olan oyunlar, eklenme tarihleri ve eklenecekleri kütüphaneler şu şekilde:

Ghost of a Tale: 4 Şubat – PC Project Winter: 4 Şubat – Bulut, konsol, PC The Falconeer: 4 Şubat – Bulut, konsol, PC Final Fantasy XII The Zodiac Age: 11 Şubat – Konsol, PC Jurassic World Evolution: 11 Şubat – Bulut, konsol Stealth Inc. 2: A Game of Clones: 11 Şubat – Bulut, konsol Youngblood: 11 Şubat – Bulut sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.