Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Yapay Zeka Uzmanlarını Bir Araya Getiren CAMPUS 4.0 Etkinliği 3 Mart’ta Başlıyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yapay Zeka Uzmanlarını Bir Araya Getiren CAMPUS 4.0 Etkinliği 3 Mart’ta Başlıyor

Yapay Zeka Uzmanlarını Bir Araya Getiren CAMPUS 4.0 Etkinliği 3 Mart’ta Başlıyor

Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu, yapay zeka ve bilişim sektörünün ilgi duyulan ve talep edilen alanlarının içeriklerini, öğrenciler tarafından eğitim ve kariyer hayatları ile harmanlayacak hale getirmeyi hedefliyor. Bu hedefte eğitimler, etkinlikler, söyleşiler, yarışmalar düzenleyip grup çalışmalarıyla faaliyetler göstererek öğrencilerin hedeflediği yerlere gelmesinde büyük katkılar sağlamayı amaçlıyor.

Bu yıl da aynı hedefte ilerleyen topluluk, pandemi nedeniyle çalışmalarını çevrimiçi ortamlarda düzenliyor. İlgilenen herkes önümüzdeki günlerde 3 gün boyunca gerçekleşecek oturumları Hacettepe Üniversitesi Yapay Zeka Topluluğu YouTube kanalı üzerinden canlı takip edebilecek.

campus 4.0

YouTube’dan canlı yayınlanacak CAMPUS 4.0 etkinliğinin içeriği şu şekilde:

AIoT ve Edge Computing Oyunlarda Yapay Zeka Otonom Araçlar ve Yapay Zeka Üretimde Yapay Zeka Akıllı Hareketlilik ve Yapay Zeka Yapay Zeka ve İstatistik Veri Bilimine Başlayacaklara Tavsiyeler, Yol Haritası ve Kaynaklar Yapay Zeka ve Doğal Dil İşlemenin Öne Çıkan Kullanım Alanları Yapay Zeka ve Ceza Hukuku

Yapay zekanın birçok alanda kullanımının inceleneceği etkinlikte Yunus Altunbıçak, Can Altıgül, Burak Uyan, Umut Genç, Uğur Canbaz, Emre Er, Cemile Yıldızçakar, Mert Çobanov, Tanel Temel ve Zafer İçer gibi çok değerli isimler ağırlanacak. 3-4-5 Mart 2021 tarihlerinde düzenlenecek CAMPUS 4.0 etkinliğinin canlı yayınlanacağı YouTube hesabına buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli