Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Yeditepe Entrepreneurship Summit’21, 22 Mayıs’ta Başlıyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeditepe Entrepreneurship Summit’21, 22 Mayıs’ta Başlıyor

Yeditepe Entrepreneurship Summit’21, 22 Mayıs’ta Başlıyor

Pandemiye rağmen üniversitelerin etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Bu yıl ilki yapılacak ve gelenekselleşmesi beklenen etkinlikte birçok önemli isimde yer alacak. İçindeki Girişimciyi Ortaya Çıkar mottosuyla yapılacak etkinlik, Online olarak gerçekleşecek. Etkinlikte girişimcilik konusunda birçok detayı ve bilgiyi de alabileceksiniz.

22 ve 23 Mayıs tarihlerinde 13.00-16.00 arasında gerçekleşecek etkinlikte, sektörün tecrübeli isimlerini dinleyip, soru/cevap etkinliklerine katılabilirsiniz. Bununla beraber sürpriz hediyeler ve çekilişlere de etkinlik içinde katılabileceksiniz. YES 2021 etkinliğinin online olacağını da düşünecek olursanız sadece bir kayıt yaptırmanız yeterli.

Etkinlik konuşmacıları oldukça kıymetli isimler

YES 2021

Mehru Aygül: GİRVAK Egem Eraslan: Midas Ahmed Faruk Karslı: Papara Dr. Gökçe Phillips: CryptoIndexSeries Olcay Aksoy: Öğrenci Kariyeri Sonat Kaymaz: Yeni Nesil Kafası Ataberk Özaydın: Makromusic Doğan Turan: Glocalzone Ali Karabey: 212 Mustafa Namoğlu: IKAS Sinem Ulutürk Cinbiş: Startup Mentor Tukey Dr. İzel Levi Coşkun: Mazars Olcay Silahlı: Fazla Gıda Doç. Dr. Itır Erhart: Adım Adım Ahmet Batat: İhtiyaç Haritası Feyza Dereli Fedar: GittiGidiyor Ümit Arsoy: Beymen Gül Sağır: Gratis

Aynı zamanda bu isimlerle soru/cevap etkinliği yapabilecekken etkinliğe katılımınız sonrasında bir de sertifika almaya hak kazanacaksınız. Özellikle son dönemde oldukça popüler hale gelen Papara konusunda birçok bilgiye de sahip olacaksınız.

Sizde etkinliğe katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli