Sıradaki içerik:

CoD: Black Ops Cold War Rekor Denemesi Oyun Hatasına Takıldı

e
sv

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın: Mansur Yavaş Yanlış Bilgilendiriliyor

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın: Mansur Yavaş Yanlış Bilgilendiriliyor

Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın: Mansur Yavaş Yanlış Bilgilendiriliyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yaklaşık bir hafta önce gerçekleştirmiş olduğu açıklamalar ile pandemi nedeniyle zor bir dönemden geçen esnafa yardım amacıyla Yemeksepeti benzeri bir hizmeti yüzde 0 komisyonla sunacak Lezzet Ankara’yı duyurmuştu.

Ancak Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın söz konusu projenin duyurulmasının Twitter hesabından “Dünyada bir ilk olmuş başkanım. Rekabet güzel şey. Sizi seviyoruz” ve “Şaka bir yana rakip olmayan bir devlet kalmıştı. %0 da az olmuş, üzerine para verilmelidiyerek bir anlamda Lezzet Ankara’yı tiye almıştı.

nevzat aydın tweet

Bugün Lezzet Ankara ile ilgili yeni açıklamalarda bulunan Başkan Mansur Yavaş, Nevzat Aydın’ın sözlerine göndermede bulunarak, “İtirazlara bakarsanız ne kadar doğru yolda olduğumuz görülüyor. En fazla itiraz eden firma, hissesinin büyük kısmını İngiltere’ye satmış bir firma. Yüzde 38’den, itirazlar sonucunda yüzde 10, 11 gibi bir komisyona inmiş bir firma. Esnafımız zaten darda. Yüzde 0 komisyonla aynı hizmeti biz vererek iki yıldır kaybettiklerini toparlamaya çalışacağız. Bu da belediyecilik görevlerimizden biri” şeklinde konuştu.

Bu açıklamaların ardından Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Nevzat Aydın ise “Mansur Başkan’ı çok severim ama yanlış bilgilendiriliyor. Ne komisyonumuz 38% idi ve %10’a indirdik ne de İngilizlere sattık. Kaldı ki Yemeksepeti 9500 kişiye iş sağlayan ve her sene rekor vergi ödeyen bir Türk şirketi. Seviyoruz sizi başkan, rekabet güzeldir” dedi ve Mansur Yavaş’ı etiketledi.

sizlere sonteknolojiler.com farkıyla sunulmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli